„Oppenheimer” dostanie polskie wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD. Kiedy premiera?

Oppenheimer” cały czas nie trafił jeszcze do streamingu i nie stanie się to jeszcze w przeciągu kilku najbliższych tygodni, a może nawet miesięcy. Właśnie dowiedzieliśmy się, jednak kiedy nowa produkcja Christophera Nolana zawita do Polski na fizycznych nośnikach. Historia o najsłynniejszym fizyku w historii świata doczeka się w naszym kraju całkiem solidnej oferty płytowej. Poznajcie szczegóły.

Oppenheimer” w listopadzie na DVD, Blu-ray i 4K UHD

W naszym kraju otrzymamy aż cztery wydania z najnowszą produkcją Nolana. Film „Oppenheimer” trafi na sklepowe półki w standardowej edycji na krążku DVD, a także w tradycyjnych wydaniach na Blu-Ray i 4K UHD. Dodatkowo produkcja otrzyma też limitowaną edycję Ultra HD Blu-ray w steelbooku. Wszystkie wydania trafią do sprzedaży 22 listopada. Edycja na niebieskim krążku oraz wydanie 4K UHD wyposażone będą w dodatkową płytę Blu-ray z materiałami dodatkowymi. Znajdziemy na niej ponad trzy godziny materiałów specjalnych.

Sprawdź też: Koniec serwisu HBO Max w Polsce potwierdzony! Nowa platforma nadchodzi.

Wśród dodatków znajdzie się chociażby reportaż „Ponadczasowa historia: Jak powstawał Oppenheimer”. Ten trwający ponad 70 minut film prezentuje ekskluzywne materiały zza kulis i obszerne wywiady z Nolanem i współtwórcami, oferując spojrzenie na stojący za filmem proces kreatywny: pracę aktorów, efekty specjalne, muzykę i kunszt artystyczny, którego efektem jest to niezwykłe arcydzieło. Materiały dodatkowe zawierają również dokument NBC News „Zakończyć wszystkie wojny: Oppenheimer i bomba atomowa”.

Materiały dodatkowe do filmu „Oppenheimer”:

 • NOW I AM BECOME DEATH - Obsada, ekipa i producenci dołączają do Christophera Nolana, dzieląc się osobistymi historiami, które sprawiły, że zdecydowali zaangażować się w ten ambitny projekt łączący wiele gatunków.
 • THE LUMINARIES - Gwiazdorska obsada filmu omawia, w jaki sposób łączą dramatyczną narrację scenariusza z prawdziwym życiem postaci historycznych, aby przedstawić na ekranie ich złożone historie.
 • THE MANHATTAN PROJECT – Filmowcy opracowali unikalne techniki tworzenia oszałamiających efektów bez użycia CGI, aby zwizualizować zdolność Oppenheimera do widzenia różnych wymiarów i odtworzyć historyczny test Trinity.
 • THE DEVIL OF DETAILS - Spojrzenie na to, jak scenografka Ruth De Jong i jej zespół odtworzyli całe miasto Los Alamos z dokładnymi rekwizytami, spektakularną scenografią i skrupulatną dbałością o autentyczność.
 • WALKING A MILE - Specjaliści zajmujący się kostiumami i makijażem zapełnili immersyjny świat OPPENHEIMERA historycznymi postaciami, wykorzystując tysiące ubrań i najnowocześniejsze techniki charakteryzacji
 • CAN YOU HEAR MUSIC? - W ścisłej współpracy z Christopherem Nolanem, Ludwig Göransson skomponował głęboko osobistą ścieżkę dźwiękową, łączącą w sobie brzmienia tradycyjne ze współczesnymi.
 • WE CAN PEFORM THIS MIRACLE - Najbliżsi współpracownicy Christophera Nolana pokazują,
  jak jego artystyczna wizja tworzy relacje, które napędzają jego utalentowaną ekipę do dalszego przecierania nowych szlaków w tworzeniu filmów.
 • ZWIASTUNY
 • INNOVATIONS IN FILM: 65 MM BLACK-AND-WHITE FILM IN OPPENHEIMER - FotoKem otwiera drzwi do swoich laboratoriów filmowych, w których tworzone są nowe technologie wykorzystujące kolorowy
  i czarno-biały film 65 mm zastosowany w filmie.
 • KONFERENCJA PRASOWA: OPPENHEIMER - Chuck Todd moderuje rozmowę, w której Christopher Nolan, autor Kai Bird i fizycy dr Kip Thorne, dr Thom Mason i dr Carlo Rovelli zastanawiają się nad fascynacją nauką i obawą o powszechną zagładę, którą ilustruje na ekranie OPPENHEIMER.
 • ZAKOŃCZYĆ WSZYSTKIE WOJNY: OPPENHEIMER I BOMBA ATOMOWA - Dowiedz się, jak nieustające pragnienie jednego człowieka i wynalezienie bomby atomowej zmieniły sposób prowadzenia wojny na zawsze, doprowadziły do śmierci setek tysięcy ludzi i rozpętały masową histerię.

BD-min(1).jpg 4K UHD STEELBOOK-min.jpg

zdj. Universal Pictures