Koniec długiego czekania! „Oppenheimer” w końcu w streamingu! Kiedy na Netflix?

To było wyjątkowo długie oczekiwanie na premierę w streamingu! Najlepszy film zeszłego roku nagrodzony siedmioma Oscarami w końcu trafił jednak do oferty jednej z platform. Od dzisiaj „Oppenheimera” możecie oglądać już z własnej kanapy.

Oppenheimer” – gdzie obejrzeć? Film w końcu trafił na SkyShowtime 

Na tegorocznym rozdaniu Oscarów niepodzielnie rządził „Oppenheimer”. Film wyreżyserowany przez Christophera Nolana nagrodzono siedmioma statuetkami przy trzynastu nominacjach. Co najważniejsze, produkcja mogła cieszyć się ze zwycięstwa w dwóch najważniejszych kategoriach. „Oppenheimera” wybrano najlepszym filmem 2023 roku, a Nolan odebrał statuetkę za najlepszą reżyserię.

Sprawdź też: HBO Max znika z Polski! Termin premiery Max potwierdzony! Będzie plan z reklamami!

Film debiutował w kinach 21 lipca, tego samego dnia co „Barbie”. Rywalizacja obydwu tytułów okazała się marketingowym strzałem w dziesiątkę i tak zwany Barbenheimer stał się kulturalnym fenomenem na miarę naszych czasów. Ostatecznie to film o lalce Barbie wyszedł zwycięsko z tego pojedynku i zgarnął od widzów przeszło 1,4 mld dolarów, ale „Oppenheimer” również nie miał się czego wstydzić. Wręcz przeciwnie, film uzyskał rewelacyjny wynik i przez wiele tygodni świetnie radził sobie w kinach. Za bilety zapłacono ponad 950 mln dolarów. Sukces w kinach oraz to, że Christopher Nolan nie chciał, aby jego nowy film zbyt szybko trafił do streamingu, sprawiło, że na premierę „Oppenheimera” trzeba było wyjątkowo długo poczekać.

Oppenheimer kiedy premiera na Netflix?

Oppenheimer Netflix

Dzisiaj to oczekiwanie dobiegło jednak końca i „Oppenheimer” trafił właśnie do oferty serwisu SkyShowtime, które posiada prawa do pokazywania jako pierwszy filmów studia Universal Pictures. Film dostępny jest na platformie z polskimi napisami i polskim lektorem. Niestety serwis SkyShowtime nie oferuje nam rozdzielczości 4K, więc musi wystarczyć nam obejrzenie filmu Nolana w jakości Full HD.

Przez kilka najbliższych miesięcy „Oppenheimer” będzie dostępny w streamingu wyłącznie na platformie SkyShowtime. Film nie pojawi się w najbliższym czasie na innych platformach streamingowych i dopiero pod koniec roku powinien trafić do serwisu Prime Video. Zapomnijcie jednak o tym, że „Oppenheimer” pojawi się w tym roku w takich serwisach jak HBO Max czy Netflix. Do oferty tego drugiego może co prawda trafić, ale jeśli tak się stanie, to Oppenheimer” na Netflix będzie można oglądać dopiero w drugiej połowie 2025 roku.

zdj. Universal Pictures