Ostatnia przygoda Indiany Jonesa już na VOD! Kiedy „Artefakt przeznaczenia” trafi na Disney+?

Dwa miesiące po premierze w kinach film „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” trafił do serwisów VOD. Od dzisiaj w cyfrowej dystrybucji znajdziecie ostatnią przygodę tytułowego herosa granego przez Harrisona Forda. Gdzie można go obejrzeć?

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” – gdzie oglądać? Kiedy premiera na Disney+?

Piąty film z serii „Indiana Jones” pojawił się dzisiaj zarówno w amerykańskich, jak i w polskich serwisach VOD. Produkcja z Harrisonem Fordem przeniosła się do cyfrowej dystrybucji dokładnie 60  dni po debiucie na ekranach kin (30 czerwca). Aktualnie produkcja dostępna jest tylko w ramach kupna. Na możliwość wypożyczenia filmu będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. W ofercie serwisów VOD znajdziemy natomiast wersję w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos.

Jak na razie Disney nie ustalił jeszcze daty premiery filmu „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” na platformie Disney+. Nie powinniśmy jednak oczekiwać, że stanie się to w ciągu najbliższego miesiąca. Najprawdopodobniej produkcja trafi do streamingu w okolicach 11 października.

Film dostępny jest od 29 sierpnia w polskich serwisach VOD takich jak:

  • iTunes – 54,99 zł za kupno wersji 4K
  • Amazon – 54,99 zł za kupno wersji 4K
  • Rakuten – 56,99 zł za kupno wersji 4K

zdj. Lucasfilm