„Legion samobójców” wraca jako serial anime. Mamy zwiastun!

Wytwórnia Warner Bros. zamieściła w sieci następny zwiastun serialu „Suicide Squad Isekai”. Odcinkową produkcję zrealizowano przy współpracy z Wit Studio, czyli studiem, które zasłynęło z takich tytułów jak „Atak Tytanów” czy „Oblubienica czarnoksiężnika”.

Suicide Squad Isekai” nadchodzi. Premiera w tym roku

Suicide Squad Isekai” (isekai to podgatunek anime, w którym postacie przenoszą się, odradzają lub są uwięzione w równoległym wszechświecie) opowie historię niesławnej grupy sformowanej przez Amandę Waller. „Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface i King Shark trafią do innego wymiaru, który łączy się z naszym światem przez tajemniczą bramę. W tej odległej rzeczywistości obowiązuje prawo miecza, orkowie czyhają na wędrowców, a niebiosami niepodzielnie rządzą smoki”. 

Poniżej zobaczycie zaprezentowany dziś zwiastun w oryginalnej wersji językowej, z angielskimi napisami.

Warto dodać, że anime poświęcone Legionowi samobójców nie jest pierwszym projektem japońskiego oddziału wytwórni Warner Bros. z rodowodem w DC Comics. Przed pięcioma laty wytwórnia wydała na świat dobrze przyjęty film „Batman Ninja”, w którym Mroczny Rycerz przeniósł się do realiów feudalnej Japonii. Reżyserem „Suicide Squad Isekai” jest Eri Osada, scenariusz napisali Tappei Nagatsuki i Eiji Umehara, zaś za projekt postaci odpowiedzialna jest słynna mangaka Akira Amano.

Premiera serialu odbędzie się w tym roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. 

Zdj. Warner Bros. Japan