Oto następny superbohater DCU! Blue Beetle w pierwszym fragmencie filmu i zakulisowej zapowiedzi

Podczas gdy kina czekają na przyszłotygodniowe przyjęcie „Blue Beetle”, do sieci trafiły dwie nowe zajawki związane z debiutem nowego herosa filmowego uniwersum DC. W pierwszej z nich zobaczycie fragment filmu, w którym protagonista testuje nowo nabyte umiejętności. Drugi klip to z kolei wejście za kulisy projektu wraz z odtwórcą tytułowej roli - Xolo Maridueñą znanym z serialu „Cobra Kai”.

Blue Beetle” coraz bliżej debiutu w kinach. Jaki los czeka nowy film DC?

Obraz, któremu analitycy branży wieszczą katastrofalny wynik w box-office, będzie przedostatnią odsłoną mijającego DCEU (za nim w kolejce znalazł się już jedynie „Aquaman i Zaginione Królestwo”). Film ekranizuje historię Jaimiego, nastolatka z El Paso, który pewnego dnia natyka się na wybuch w laboratoriach Star Labs. Wydarzenie powoduje, że chłopak staje się nosicielem Skarabeusza, w związku z czym zyskuje supermoce

Obok Maridueñy obsadę „Blue Beetle” tworzą również m.in. George Lopez, Bruna Marquezine, Adrianna Barraza, Harvey Guillen oraz Susan Sarandon, którą zobaczymy w roli Victorii Kord, antagonistki opowieści. Jako reżyser nad projektem czuwał Angel Manuel Soto („Królowie Charm City”). Scenariusz napisał Gareth Dunnet-Alocer („Wystrzałowa miss”). 

Sprawdź też: Czy zasady strajku aktorów są „głupie”? Tak sądzi gwiazdor filmów DC

Kiedy premiera filmu „Blue Beetle”?

Dodajmy, że pomimo niewielkiego szumu medialnego wokół nadchodzącego debiutu Błękitnego Skarabeusza w kinach, James Gunn zapowiedział ostatnio, że bohater grany przez Maridueñę znajdzie się w zrebootowanym przez twórcę „Strażników Galaktyki” nowym uniwersum DCU. Data premiery „Blue Beetle” została wyznaczona na 18 sierpnia.

Zdj. Warner Bros.