Oto nietypowi podejrzani. Bohaterowie „Glass Onion” na nowych plakatach kryminału Riana Johnsona

Już tylko parę tygodni dzieli nas od streamingowej premiery „Glass Onion: Film z serii Na Noże” w reżyserii Riana Johnsona. W ramach promowania następnej kryminalnej intrygi z udziałem detektywa Benoit Blanca  (w tej roli raz jeszcze Daniel Craig) pokazano właśnie galerię nowych plakatów.

Benoit Blanc powraca, by rozwikłać kolejną sprawę. W swej najnowszej przygodzie detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie ekscentrycznego miliardera Milesa Brona (Edward Norton).

Na liście gości znaleźli się: Andi Brand (Janelle Monáe), była partnerka biznesowa Milesa, Claire Debella (Kathryn Hahn), gubernatorka stanu Connecticut, Lionel Toussaint (Leslie Odom Jr.), odnoszący sukcesy naukowiec, Birdie Jay (Kate Hudson), projektantka mody i ex-modelka, oraz jej niezawodna asystentka Peg (Jessica Henwick), a także influencer Duke Cody (Dave Bautista) i jego dziewczyna Whiskey (Madelyn Cline).

Glass Onion” trafi do oferty streamera dokładnie 23 grudnia.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, rzućcie okiem na naszą recenzję nadchodzącego filmu Johnsona. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Glass-Onion-nowe-plakaty-1.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-2.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-4.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-5.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-6.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-7.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-8.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-10.jpg

IMG_7814 Glass-Onion-nowe-plakaty-3.jpg

Glass-Onion-nowe-plakaty-9.jpg

Zdj. Netflix