Oto psia wersja Deadpoola! Ryan Reynolds potwierdza, kiedy film Marvela trafi do kin

Strajk aktorów dobiegł końca, a to oznacza, że na plan nowego filmu o przygodach Deadpoola i Logana niedługo będą mogli wrócić Ryan Reynolds i Hugh Jackman. Decyzję o końcu protestów Reynolds postanowił uczcić pokazaniem światu nowego bohatera trzeciej części serii i potwierdzeniem nowego terminu premiery. Przed Wami Dogpool!

Nie martwcie się o premierę „Deadpoola 3”. Film trafi do kin latem

Po 118 dniach zakończył się strajk aktorów, który przez ostatnie miesiące uniemożliwiał prace na planach filmów i seriali. Całe Hollywood chce teraz jak najszybciej powrócić do pracy, a jedną z pierwszych produkcji, która zostanie wznowiona będzie „Deadpool 3”. Koniec strajku oznacza też, że aktorzy mogą ponownie promować swoje nadchodzące filmy i okazję tę postanowił wykorzystać Ryan Reynolds. Aktor podzielił się właśnie w mediach społecznościowych pierwszym spojrzeniem na alternatywną wersję tytułowego bohatera. Tak będzie prezentował się Dogpool.

Prezentując nowego bohatera, aktor żartował, że „urodziwy psiak” powoduje obecnie koszmary wśród pracowników Disneya odpowiadających za przygotowywanie pluszowych zabawek bazujących na postaciach z filmu. Gwiazdor dodał też, że film wspólnie z Dogpoolem, nadejdą latem 2024 roku. Reynolds potwierdził tym samym ostatnie informacje o opóźnieniu premiery, która pierwotnie zaplanowana była na początek maja.

W komiksach Dogpool był psem, który trafił do programu eksperymentalnego kosmetycznej firmy Mascara X, a następnie został porzucony na śmierć. Zyskał jednak moc samoleczenia i trafił do cyrku, a następnie spotkał na swojej drodze Wade'a Wilsona. Informacje o jego obecności filmie wpisują się we wcześniejsze doniesienia zapowiadające pojawienie się zespołu założonego przez Deadpoola z Ziemi-616, w którym znajdą się alternatywne wersje postaci. Mówiło się, że w grupie zobaczymy właśnie Dogpoola, Kidpoola i Lady Deadpool. Nie jest na ten moment jasne, czy drużyna będzie stanowiła istotny element fabuły, czy pojawi się wyłącznie w ramach komediowej wstawki.

Dogpool w filmie Deadpool 3

zdj. Twitter / Ryan Reynolds