Owen Wilson ponownie w roli zainspirowanej Bobem Rossem. Aktor na nowym plakacie komedii „Paint”

W sieci ukazał się nowy plakat komedii „Paint” z Owenem Wilsonem w roli głównej. Aktor wciela się w Carla Nagyla, fikcyjną postać mocno zainspirowaną Bobem Rossem, kultowym telewizyjnym malarzem, który w latach 1983-1994 prowadził program „The Joy of Painting”.

Bohater grany przez Wilsona opisywany jest jako czołowa telewizyjna osobowość Vermontu. A jednak, choć stoi za nim lojalna grupa fanów i spora widownia, Nagyl mierzy się z perspektywą rychłej utraty prestiżu. Wszystko przez nowego, znacznie młodszego malarza, który powoli podkrada bohaterowi uwagę telewidzów.  

Obok Owena Wilsona, którego znacie z komediowych hitów w rodzaju „Polowania na druhny”, czy „Zoolandera”, a w ostatnich latach między innymi z „Francuskiego kuriera” w reżyserii Wesa Andersona i serialu „Loki” pojawią się: Michaela Watkins („Wanderlust,” „Między nami seksoholikami”), Wendi McLendon-Covey („Druhny,” „Goldbergowie”), Ciara Renée („The Flash,” „DC’s Legends of Tomorrow”), Lusia Strus („50 pierwszych randek,” „Everyday Miracles”), Stephen Root („Barry,” „Życie biurowe”) i początkująca aktorka Lucy Freyer.

Przez drugi plan przewiną się tacy aktorzy jak Denny Dillon („Dream On,” „Gorączka sobotniej nocy”), Evander Duck Jr. („Orange Is the New Black,” „Ojciec chrzestny Harlemu”), Will Blagrove („Inside Amy Schumer,” „American Rust”) i Ryan Czerwonko („The Endgame,” „Chicago Med”). Za reżyserię i scenariusz odpowiada Brit McAdams.

Premiera „Paint” odbędzie się 7 kwietnia. Na chwilę obecną nie ujawniono, gdzie film będą mogli zobaczyć polscy widzowie

Owen-Wilson-Paint.JPG

zdj. IFC Films