Pamiętacie go ze „Zwierząt nocy”. Teraz zagra w heistowym thrillerze z Samarą Weaving

Samara Weaving, którą znacie z takich filmów, jak „Zabawa w pochowanego” czy „Krzyk VI”, zagra główną rolę w nowym kryminalnym thrillerze wytwórni 20th Century Studios. Dowiedzieliśmy się właśnie, że jej ekranowym partnerem został Karl Glusman, mający w dorobku „Zwierzęta nocy”, „Watchers” i „Neon Demon”. O czym opowie „Eenie Meanie”?

Samara Weaving zagra w nowym kryminalnym thrillerze

Film szykowany z myślą o streamingowym serwisie Hulu (co oznacza, że w Polsce najpewniej zobaczymy go na Disney+) przedstawi historię kobiety, która ponad dekadę wcześniej zarabiała, dokonując brawurowych manewrów za kółkiem, ale od tej pory zdecydowała się zerwać z przeszłością i kwestionowalnymi zleceniodawcami. Do powrotu do dawnego życia zmusi ją jednak były pracodawca. Wynagrodzeniem będzie zaś życie jej niewiarygodnie infantylnego byłego chłopaka – możemy założyć, że to właśnie ta rola przypadnie Karlowi Glusmanowi.

We wcześniejszych raportach produkcję opisano, jako widowisko w stylu znakomicie przyjętego „Baby Drivera” w reżyserii Edgara Wrighta.

Karl Gusman Zwierzęta nocy.JPGKarl Glusman w „Zwierzętach nocy” (zdj. Universal)

Autor spin-offu „Johna Wicka” szykuje nowy film z Samarą Weaving

Za kamerą filmu pojawi się Shawn Simmons, twórca takich serii jak „Wayne” od platformy Prime Video oraz minicyklu „Continental: W świecie Johna Wicka”. Obok objęcia stanowiska reżyserskiego Simmons jest też autorem scenariusza.

Sprawdź też: To nie Margot Robbie zarobiła najwięcej w 2023 roku. Nie zgadniecie, kto ją pokonał

Za wyprodukowanie „Eenie Meanie” odpowiedzą z kolei Rhett Reese oraz Paul Wernick (scenarzyści wszystkich części „Deadpoola”). 

źródłó: Deadline / zdj. 20th Century Studios / Universal Pictures