„Pan Samochodzik” powrócił! Mamy zwiastun filmu Netfliksa

Doczekaliśmy się! Netflix pokazał wreszcie zwiastun filmu „Pan Samochodzik i Templariusze” będącego nową wersją adaptacji kultowego cyklu powieści dla dzieci o przygodach poszukiwacza skarbów Pana Samochodzika. Zobaczcie sami!

Pan Samochodzik zmierza na Netfliksa. Data premiery i zwiastun

Znany historyk sztuki, łowca skarbów oraz właściciel niezwykłego samochodu wpada na trop skarbu templariuszy, który jest kluczem do wielkiej mocy, mogącej zachwiać równowagą dobra i zła na świecie. Wspierany przez zaprzyjaźnionych harcerzy, Pan Samochodzik rozpoczyna wielki wyścig z czasem i wrogą organizacją, którego stawką jest dziedzictwo rycerskich zakonów. Film Netfliksa bazuje na piątej powieść z cyklu o Panie Samochodziku. W wydanym w 1966 roku bohater wraz z zaprzyjaźnionymi harcerzami zajmuje się poszukiwaniem ukrytych skarbów templariuszy.

Sprawdź też: Wszystko, co wiemy o 7. sezonie „Outlandera”. Premiera, bohaterowie, fabuła. Co dalej z serialem?

Film „Pan Samochodzik i Templariusze” z Mateuszem Janickim w roli głównej zadebiutuje na platformie Netflix już 12 lipca.

W obsadzie filmu są także: Piotr Sega, Kalina Kowalczuk i Olgierd Blecharz, a także Sandra Drzymalska w roli Karen Petersen, a także Sandra Drzymalska oraz Maria Dębska. Film na podstawie scenariusza autorstwa Bartosza Sztybora („Cyberpunk: Edgerunners”) wyreżyserował Antoni Nykowski.

zdj. Netflix