Patrick Schwarzenegger dołącza do Chrisa Pratta w obsadzie serialu „The Terminal List”

Patrick Schwarzenegger, syn Arnolda Schwarzeneggera dołączył do obsady serialu Amazona pod tytułem „The Terminal List”. Główną rolę w produkcji bazującej na powieści Jacka Carra zagra Chris Pratt.

Głównym bohaterem serialu będzie James Reece (Pratt) amerykański żołnierz, który wraca do kraju po nieudanej misji, podczas której jego oddział Navy SEALs wpadł w zasadzkę. Gdy Reece wraca do domu, zaczyna przypominać sobie szczegóły feralnej misji i zadawać pytania o powody jej porażki. Po tym jak bohater trafia na nowe dowody, staje się celem potężnych ludzi, którzy mogą go zniszczyć.

Riley Keough zagra Lauren Reece, żonę Jamesa, elitarną triathlonistkę, która wychowuje córkę Lucy i próbuje zapewnić wsparcie innym rodzinom żołnierzy z oddziału Navy SEALs. W obsadzie są już Jeanne Tripplehorn i Taylor Kitsch. Schwarzenegger zagra najmłodszego komandosa w zespole Reece'a. 

Dodajmy, że Amazon chce, aby „The Terminal List” stał się regularną, wielosezonową serią, która przyciągnie  wielu nowych widzów. Za scenariusz odpowiada David DiGilio, a reżyserią zajmie się Antoine Fuqua.

źródło: Deadline.com / zdj. Netflix