Pattinson, Debicki i Washington na pierwszysch zdjęciach z filmu „Tenet”

Jutro najprawdopodobniej zobaczymy pierwszy zwiastun filmu „Tenet” w reżyserii Christophera Nolana, a dzisiaj do sieci trafiły pierwsze oficjalne zdjęcia przedstawiające główne gwiazdy produkcji. Zobaczcie, jak wypadli Robert Pattinson, Elizabeth Debicki i John David Washington.

W obsadzie filmu są również: Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy.

Autorem zdjęć do filmu jest Hoyte van Hoytema, stały współpracownik Nolana, który pracował między innymi przy „Dunkierce” i „Interstellar”, a montażem zajmie się Jennifer Lame. Muzykę do filmu skomponuje Ludwig Göransson, laureat Oscara za ścieżkę dźwiękową do „Czarnej Pantery”. Stworzeniem scenografii zajmie się z kolei Nathan Crowley, a kostiumami Jeffrey Kurland.

Na razie nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły, ale mówi się, że film ma być widowiskowym blockbusterem i innowacyjnym filmem akcji stworzonym z myślą o seansach w kinach IMAX.  Ze zdjęć z planu oraz pierwszej zapowiedzi możemy wywnioskować, że fabuła filmu będzie w jakiś sposób związana z cofaniem się w czasie.

Studio Warner Bros. ogłosiło już, że nowa produkcja wyreżyserowana przez Nolana wejdzie do kin w Stanach Zjednoczonych 17 lipca 2020 roku.

mgr-21451-msg2.jpg

tenant-1.jpg

źródło: Ew.com / zdj. Warner Bros.