Paul Walter Hauser dołącza do Liama ​​Neesona i Pameli Anderson w nowej wersji „Nagiej broni”

Obsada nowej wersji „Nagiej broni” powiększyła się o kolejne znane nazwisko. Obok Liama Neesona i Pameli Anderson w odświeżonej wersji kultowej policyjnej komedii wystąpi także Paul Walter Hauser. Ujawniono, w kogo wcieli się popularny aktor.

Paul Walter Hauser też zagra w nowej „Nagiej broni”!

Zapowiedziana ponad trzy lata temu nowa wersja „Nagiej broni” zaczyna nabierać rozpędu. Ostatnie tygodnie twórcy poświęcają na znalezienie nowych członków obsady, którzy dołączą do Liama Neesona mającego zagrać główną rolę i zmierzyć się z legendarną kreacją stworzoną przez Lesliego Nielsena. Niedawno ogłoszono, że jedną z głównych ról w filmie zagra Pamela Anderson, mająca wcieli się w obiekt pożądania głównego bohatera na wzór postaci graną w oryginalnej produkcji przez Priscillę Presley.

Sprawdź też: Tom Hardy wróci jako Mad Max we własnym filmie? Takie są plany George'a Millera. Historia już gotowa.

zabojcza bron

Teraz pojawiło się kolejne doniesienie o castingu i najnowszym nabytkiem projektu został Paul Walter Hauser, aktor, którego niedawno mogliśmy oglądać w serialu „Czarny ptak” od platformy Apple TV+. Potwierdzono już, że Hauser zagra Kapitana Eda, czyli bezpośredniego przełożonego głównego bohatera. W postać tę w oryginale wcielał się George Kennedy.

Scenariusz do filmu napisali wspólnie Dan Gregor, Doug Mand oraz Akiva Schaffer. Całe trio pracowało ostatnio przy nagrodzonym statuetkę Emmy filmie „Chip i Dale: Brygada RR”. Gregor i Mand odpowiadali za opracowanie historii, a Schaffer zajął się jego wyreżyserowaniem. Nowa wersja komedii „Naga broń” trafi do widzów już 28 lipca 2025 roku.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj.