Peacock pokazał teaser nowej wersji „Bajera z Bel-Air” 

Peacock udostępniło w sieci pierwszy teaser nowej wersji popularnego sitcomu „Bajer z Bel-Air”. W głównej roli pojawi się debiutujący na małym ekranie Jabari Banks. Premierę zaplanowano na przyszły rok.

Nowa wersja serialu została zamówiona na dwa sezony, po tym jak w 2019 roku w sieci pojawił się fanowski film autorstwa Morgana Coopera. Dzieło zostało nakręcone w konwencji zwiastuna bardziej mrocznej i dramatycznej adaptacji sitcomu, która przypomina filmową twórczość Ryana Cooglera. Całość filmu możecie zobaczyć tutaj

Pierwowzór jest bardzo popularnym w USA sitcomem stworzonym przez Andy'ego i Susan Borowitz, który emitowany był w latach 1990-1996. Gwiazdą serii był Will Smith, dla którego występ w „Fresh Prince of Bel-Air” był przepustką do wielkiej kariery. Aktor zagrał fikcyjną wersję samego siebie. Jego postać to sprytny nastolatek urodzony i wychowany w Zachodniej Filadelfii, który zostaje wysłany do bogatego wuja i ciotki w ich posiadłości w Bel-Air po tym, jak wdał się w bójkę na placu zabaw. 

Akcja rebootu osadzona jest w czasach współczesnych. Serial będzie śledził skomplikowaną podróż Willa z ulic Zachodniej Filadelfii do rezydencji w Bel-Air. Dzięki zmienionej wizji reboot zanurzy się głębiej w wewnętrzne konflikty, emocje i uprzedzenia, które nie mogły być eksplorowane w 30-minutowym sitcomie, jednocześnie zachowując ducha oryginalnej produkcji.

Zdj. Peacock