Pedro Pascal coraz bliżej „Fantastycznej Czwórki”. Gwiazdor „The Last of Us” robi porządek w grafiku

W ubiegłym roku mówiło się, że Marvel robi wszystko, by Pedro Pascal dołączył do superbohaterskiego uniwersum – w tym dopasowuje harmonogramy, by zgrać się z grafikiem chilijsko-amerykańskiego aktora – ale wygląda na to, że gwiazdor z czegoś jednak musiał zrezygnować. Gwiazdora nie zobaczymy w kolejnym filmie twórcy znakomitego dreszczowca „Barbarzyńcy” – wynika z nowego raportu. 

Pedro Pascal wypada z obsady „Weapons”, nowego horroru Zacha Creggera. Projektów i tak mu nie brakuje

Jeszcze w listopadzie 2023 informowaliśmy Was, że Pascal prowadzi zaawansowane negocjacje z Marvelem, jako główny kandydat do roli w nowej wersji „Fantastycznej Czwórki”. Sygnalizowano wówczas, że aktor jest już bardzo blisko podpisania kontraktu, a Disney szuka sposobów, by wyeliminować wszelkie przeszkody grafikowe. Wytwórnia chciała uniknąć zmuszenia aktora do zerwania zobowiązań wobec innych projektów.

Niestety, wygląda na to, że starania kierowników studia i tak nie doprowadziły do bezstratnego rezultatu. Na łamach serwisu The Insneider czytamy o rezygnacji Pascala z drugiego filmu Zacha Creggera, twórcy „Barbarzyńcy”. Aktor nie pojawi się w produkcji właśnie przez wzgląd na zajęty grafik – choć w raporcie jednoznacznie nie wskazano, czy to nowe zobowiązania wobec Disneya i Marvela stały mu na przeszkodzie.

Sprawdź też: Gwiazda „Rodu Smoka” zostanie nową Supergirl?! Są trzy kandydatki!

Dodajmy jednak, że już w przyszłym miesiącu Pascal trafi na plan drugiego sezonu The Last of Us – możemy spodziewać się, że zdjęcia potrwają przynajmniej kilka miesięcy. Raport wskazuje też, że Disney przymierza się wejścia na plan „Fantastycznej Czwórki” z pewnym opóźnieniem bo dopiero w trzecim kwartale tego roku. Nie bez znaczenia jest więc, ze to właśnie wtedy Pascal powinien uporać się z produkcją platformy Max.

Casting w „Fantastycznej Czwórki” niemal pewny? Marvel nadal milczy

Niewidzialna Kobieta Vanessa Kirby

Zatem pomimo braku oficjalnych wieści castingowych na temat „Fantastycznej Czwórki”, ale wskutek konsekwentnych zmian w harmonogramie możemy być już niemal pewni, że to rzeczywiście Pascal obejmie czołową rolę w filmie o pierwszej superbohaterskiej rodzinie Marvela. Przypomnijmy, że w dotychczasowych spekulacjach przymierzano go do postaci Reeda Richardsa.

Premiera „Fantastycznej Czwórki” zaplanowana jest na 14 lutego przyszłego roku, aczkolwiek w obliczu opóźnienia prac produkcyjnych możemy spodziewać się, że film doczeka się jeszcze pewnego opóźnienia. Reżyserią zajmie się Matt Shakman, twórca między innymi znakomicie przyjętego serialu „WandaVision”.

To Cię zainteresuje: Oficjalnie: Kaitlyn Dever gwiazdą drugiego sezonu serialu HBO „The Last of Us”!

Warto dodać, że w thrillerze „WeaponsPedro Pascal miał pojawić się wraz z aktorką Renate Reinsve, znaną z „Najgorszego człowieka na świecie” i „Witajcie w Norwegii!”. Film Zacha Creggera opisywany jest jako wielopłaszczyznowa epopeja grozy skupiona wokół czarów i zaginionych dzieci. Uprzednio projekt określono też mianem horroru pokrewnego charakterystyce „Magnolii” Paula Thomasa Andersona.

źródło: theinsneider.com / zdj. Marvel / Despositphotos