Pedro Pascal znalazł kolejny projekt. Zagra w „Weapons”, czyli nowym horrorze twórcy „Barbarzyńców”

Bez zaskoczeń: Pedra Pascala będziemy oglądać w kolejnych latach niemal nieustannie. Gwiazdor niedawno potwierdził udział w drugiej odsłonie „Gladiatora”, a teraz dowiedzieliśmy się, że wystąpi też w nowym projekcie Zacha Creggera, twórcy bardzo dobrze przyjętego horroru „Barbarzyńcy”.

Pedro Pascal nie może się opędzić od nowych ról. Zagra też w horrorze

Film zatytułowany „Weapons” opisywany jest jako wielopłaszczyznowa epopeja grozy skupiona wokół czarów i zaginionych dzieci. Uprzednio projekt był opisywany mianem horroru pokrewnego charakterystyce „Magnolii” Paula Thomasa Andersona. Po dłuższym starciu między przedstawicielami większych wytwórni, dystrybucyjne prawa do horroru trafiły do należącej do Warner Bros. firmy New Line Cinema.

Według wcześniejszych doniesień na pierwszym planie miała znaleźć się Rooney Mara („Carol”, „Zaułek koszmarów”), ale nowy raport serwisu The Hollywood Reporter nie potwierdza tego castingu. Względem poprzednich wiadomości opóźnieniu uległ też termin realizacji: wcześniej spekulowano, że ekipa wejdzie na plan jeszcze w lipcu – teraz mówi się o jesiennym starcie zdjęć. Rola, którą w filmie odegra nowo obsadzony Pedro Pascal nie została jeszcze ujawniona.

Sprawdź też: Pedro Pascal zagra w kontynuacji „Gladiatora”! Gwiazdor „The Last of Us” dołącza do obsady

Przypomnijmy, że debiutujący w ubiegłym roku horror „Barbarzyńcy” Creggera znajdziecie w polskiej ofercie platformy streamingowej Disney+. Naszą recenzję filmu z Georginą Campbell i Billem Skarsgårdem w rolach głównych przeczytacie w tym miejscu.

Źródło: Production Weekly / The Film Stage / Zdj. A24