Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z udziału w serialowej wersji „Pana i Pani Smith”

Brytyjska aktorka Phoebe Waller-Bridge znana głównie za sprawą roli w serialu „Fleabag” zrezygnowała z udziału w serialowej wersji komedii akcji „Pan i Pani Smith” powstającej dla platformy Prime Video.

O zaangażowaniu Phoebe Waller-Bridge w nową wersję popularnego filmu z 2005 roku dowiedzieliśmy się w lutym tego roku, kiedy ogłoszono, że angaż do produkcji otrzymał także Donald Glover („Atlanta”). Po ponad pół roku od związania się z projektem aktorka zdecydowała się na zrezygnowanie z roli ze względu na różnice kreatywne. W serial nadal zaangażowany pozostaje Donald Glover, a Amazon zajmie się teraz poszukiwaniem nowej aktorki, która zagra u jego boku.

Za serial powstający dla Amazon Studios odpowiada Francesca Sloane, scenarzystka i producentka „Atlanty”. Prace na planie serialu ruszą w 2022 roku

W filmie „Pan i Pani Smith”, będącym pierwowzorem dla nowej serii Amazona, główne role zagrali Brad Pitt i Angelina Jolie. Za reżyserię odpowiadał Doug Liman, zaś scenariusz przygotował Simon Kinberg.

źródło: Deadline / zdj. Amazon