„Pierścienie Władzy” będą trwać dalej! Amazon już pracuje nad trzecim sezonem serialu

Amazon wierzy w serialowe „Pierścienie Władzy”. Platforma Prime Video podpisała właśnie nowy kontrakt z twórcami serialu, w ramach którego Patrick McKay i JD Payne rozpoczną przygotowania do trzeciego sezonu. Aktualnie widzowie cały czas czekają jeszcze na premierę drugiej serii.

Amazon wierzy w „Pierścienie Władzy”. Trwają prace nad trzecim sezonem

Mimo że pierwszy sezon nie okazał się spektakularnym sukcesem platforma Prime Video nie zamierza się poddawać i cały czas wierzy, że „Pierścienie Władzy” są jeszcze w stanie okazać się streamingowym hitem. Showrunnerzy serialu podpisali właśnie nową ogólną umowę z AmazonemMGM Studios i będą w ramach kontraktu pracowali już nad trzecim sezonem. Na razie studio nie dało co prawda jeszcze zielonego światła na jego realizację, że ale umowa jest pozytywnym sygnałem dla wszystkich, którzy mają nadzieję na długoletni rozwój popularnej franczyzy fantasy w ramach serwisu Prime Video.

Sprawdź też: „Naga broń” wróci z nowym filmem! Liam Neeson następcą Lesliego Nielsena.

Patrick McKay i JD Payne w ramach nowej umowy utworzyli własną firmę produkcyjną 22:40 Productions. Duet odpowiadał za scenariusz do pierwszego sezonu „Pierścieni Władzy” i był producentem wykonawczym debiutanckiej serii, która debiutowała jesienią 2022 roku.

Pierścienie Władzy” sezon 2 – kiedy premiera

Pierścienie wladzy serial

Zdjęcia do drugiego sezonu ruszyły w październiku 2022 roku i zakończyły w maju 2023 roku, a serial powróci na mały ekran w drugiej połowie tego roku. Teraz showrunnerzy zaczęli przygotowywać już zarys fabuły dla trzeciej serii.

Główną reżyserką drugiego sezonu „Władcy Pierścieni” była Charlotte Brändström. Twórczyni znana ze swej pracy nad netfliksowymWiedźminem” czy „Outlanderem”. Nad odcinkami pracowały także: Sanaa Hamri oraz Louise Hopper, dla których będzie to debiut we franczyzie

zdj. Amazon Prime Video