Pierwsze 10 minut nowej „Diuny” do obejrzenia online! Film trafił na VOD

Od dzisiaj w sieci można oglądać drugą część filmowej „Diuny”. Z tej okazji studio Warner Bros. udostępniło w sieci pierwsze 10 minut najnowszego widowiska Denisa Villeneuve'a. Jeśli po obejrzeniu fragmentu nabierzecie ochoty na obejrzenie całego filmu, to poniżej podpowiadamy, gdzie najlepiej sięgnąć po film „Diuna: część druga”.

Diuna: Część druga” – gdzie obejrzeć film? Pierwsze 10 minut trafiło do sieci

Diuna 2” pojawiła się w polskich serwisach VOD dokładnie 47 dni po debiucie na ekranach kin (29 lutego). Tym razem debiut w cyfrowej dystrybucji w Polsce przypadł na ten sam dzień, co premiera w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie produkcja dostępna jest wyłącznie za dodatkową opłatą i nie podano jeszcze, kiedy trafi do streamingu. Wiemy natomiast, że jako film Warnera trafi on na platformę HBO Max. Najwcześniej stanie się to w drugiej połowie czerwca.

Film dostępny jest od 16 kwietnia w polskich serwisach VOD zarówno do wykupienia dostępu, jak i do wypożyczenia na 48 godzin. Aktualnie najlepszą ofertę ma dla Was Player oferujący dwudniowy dostęp do filmu za 40 zł. Należy jednak brać pod uwagę, że mówimy tutaj o wersji Full HD bez rozdzielczości 4K. Jeśli zależy Wam jednak na najwyższej jakości obrazu i dźwięku, to za 49,99 zł możecie wypożyczyć film w serwisach Prime Video, Rakuten, oraz iTunes.

Sprawdź też: Netflix stawia na klasyki kina. Te filmy po prostu trzeba obejrzeć.

Nowa część „Diuny” nie dopełniła jeszcze historii Paula Atrydy i wiemy, że przygotowania do „Diuny 3” już trwają, a szanse na jej zrealizowanie są bardzo duże, bo filmu chce zarówno reżyser, jak i wytwórnia. Ostatnio reżyser Denis Villeneuve dał nam jednak jasno do zrozumienia, że nie mamy co liczyć na to, że film zostanie zrealizowany w pośpiechu i że trafi do kin w ciągu najbliższych lat. Najwcześniej premiery możemy spodziewać się w 2027 roku. Jest jednak duża szansa, że film pojawi się jeszcze później.

zdj. Warner Bros.