Pierwsze spojrzenie na złoczyńcę filmu „Eternals”. Oto potężny Kro

Ze względu na pandemię koronawirusa od premiery filmu „Eternals” zamiast dni dzielą nas miesiące. Mimo odłożonej kampanii promocyjnej do sieci zaczynają jednak wyciekać kolejne informacje na temat kosmicznego widowiska Marvela. Tym razem możemy zobaczyć w końcu filmowy wizerunek złoczyńcy filmu, potężnego Kro.

W komiksach Kro jest liderem rasy Dewiantów, która ma stanowić główne wyzwanie dla bohaterów nowej produkcji Marvela. Kro został stworzony podobnie jak przedstawiciele rasy Eternals przez Celestiali. Jest niemal nieśmiertelny, potrafi zmieniać swój kształt i był związany z Theną, przywódczynią Przedwiecznych, z którą miał dwójkę dzieci. W starożytnych czasach Kro uchodził wśród ludzi za ucieleśnienie Diabła.

Film „Eternals” miał trafić do kin 12 lutego 2021 roku, ale jego data premiery została przesunięta na 5 listopada 2021 roku. Do wyreżyserowania filmu Marvel zatrudnił chińską reżyserkę Chloe Zhao mającą na koncie takie produkcje jak The Rider” i Pieśni braci moich”. Scenariusz do filmu napisali natomiast Matthew i Ryan Firpo.

W rolach głównych w filmie pojawią się: Richard Madden jako Ikaris, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayek jako Ajak, Lia McHugh jako Sprite, Don Lee jako Gilgamesh i Angelina Jolie jako Thena, oraz wspomniani Gemma Chan jako Sersi i Kit Harington jako Black Knight.

zdj. Marvel