Pierwsze zdjęcia z planu aktorskich „Atomówek”

The CW rozpoczęło prace produkcyjne nad aktorską wersją kultowych „Atomówek”. W związku z oficjalnym startem zdjęć, w sieci ukazała się pierwsza porcja fotek z planu nowego serialu. Otrzymaliśmy okazję do pierwszego przyjrzenia się kostiumom przeniesionych do live-action superbohaterek. 

W superbohaterki znane z kreskówki Cartoon Network wcielą się Chloe Bennet („Agenci S.H.I.E.L.D.”), Dove Cameron („Descendants”) i Yana Perrault. Scenariusz do aktorskiej wersji przygotowują Heather Regnier („iZombie”) i Diablo Cody („Juno”). Reżyserią zajmie się Maggie Kiley. Profesora Atomusa zagra natomiast Donald Faison znany między innymi z serialu „Hoży doktorzy”.

Superbohaterki zostaną przedstawione jako zgorzkniałe dwudziestolatki, które żałują utraty dzieciństwa na rzecz walki z przestępczością. Atomówki będą musiały raz jeszcze połączyć siły, gdy na horyzoncie pojawi się zupełnie nowe zagrożenie. Bennet wcieli się w Bójkę, liderkę grupy, obecnie odludka z nieprzepracowaną traumą. Cameron zagra Bajkę, zaś Parrault wystąpi w roli Brawurki

zdj. Cartoon Network