Pierwszy spot i nowe zdjęcia z filmu „Tenet”

Studio Warner Bros. rozpoczyna kolejną fazę promowania najnowszego filmu Christophera Nolana pod tytułem Tenet”. Na tydzień po premierze drugiego zwiastun potwierdzającego lipcową premierę wytwórnia wypuściła do sieci pierwszy spot telewizyjny z nowymi ujęciami oraz pokazała kolejne zdjęcia z głównymi bohaterami.

Główne role w filmie zagrali Robert Pattinson, Elizabeth Debicki i John David Washington. W obsadzie filmu są również: Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy. Autorem zdjęć do filmu jest Hoyte van Hoytema, stały współpracownik Nolana, który pracował między innymi przy „Dunkierce” i „Interstellar”, a montażem zajmie się Jennifer Lame. Muzykę do filmu skomponuje Ludwig Göransson, laureat Oscara za ścieżkę dźwiękową do „Czarnej Pantery”. Stworzeniem scenografii zajmie się z kolei Nathan Crowley, a kostiumami Jeffrey Kurland.

Nowy film Christophera Nolana zawita do kin zgodnie z planem i spróbuje przyciągnąć widzów do kin w tych niepewnych czasach wygaszania pandemii koronawirusa – „Tenet” będzie pierwszą dużą kinową premierą od 13 marca.

pickup12-1590628649.jpg

pickup11-1590628618.jpg

tenet.png

źródło: zdj. Warner Bros.