Pilou Asbaek negocjuje rolę w filmie „Aquaman 2”

Studio Warner Bros. zaczyna przygotowywać się do rozpoczęcia prac na planie drugiej części hitowego „Aquamana”. Najnowsze przecieki ujawniają, że udział w nowym widowisku DC Comics negocjuje Pilou Asbaek.

Aktor znany głównie za sprawą swojej roli Eurona Greyjoya w „Grze o Tron” prowadzi obecnie rozmowy ze studiem, ale jak na razie nie ujawniono, jaką rolę twórcy dla niego przygotowali. Jeśli Pilou Asbaek podpisze kontrakt na zagranie w filmie, to dołączy do obsady, w której znajdują się już Jason Momoa wracający jako tytułowy heros, Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, a także Dolph Lundgren wcielający się w Nerusa.

Szczegóły dotyczące fabuły filmu „Aquaman 2” są na ten moment objęte ścisłą tajemnicą, ale sam Jason Momoa zapewniał, że druga część będzie jeszcze bardziej widowiskowa, a dużą rolę odegrają w niej zarówno Orm, jak i Czarna Manta.

Aquaman 2” wejdzie do kin 16 grudnia 2022 roku, czyli cztery lata po premierze pierwszej odsłony. Prace na planie filmu mają rozpocząć się latem tego roku.

źródło: deadline.com / zdj. HBO