Piraci przejmują Netfliksa. Mamy zwiastun jednego z najdroższych seriali platformy

Mamy pełny zwiastun serialowej adaptacji mangi „One Piece”. Zobaczcie, jak zapowiadają się przygody załogi Słomkowego Kapelusza pod wodzą kapitana Luffy'ego. Będzie to jeden z najdroższych seriali w historii Netfliksa.

Netflix stawia na adaptację mangi. Jak zapowiada się „One Piece”?

One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Jej bohaterem jest Monkey D. Luffy, młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na którego pokładzie przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.

W rolach głównych wystąpią: Iñaki Godoy („Go, Youth!), Mackenyu („Pacific Rim: Rebelia), Emily Rudd („Ulica strachu), Jacob Romero Gibson („Greenleaf) oraz Taz Skylar („Boiling Point). Godoy wciela się we wspomnianego kapitana Monkeya D. Luffy'ego. Mackenyu zobaczymy w roli Roronoi Zoro. Rudd zagra Nami, zaś Gibson i Skylar wcielają się odpowiednio w Usoppa i Sanjiego

Sprawdź też: Walka ze współdzieleniem kont służy Netfliksowi. Już prawie 240 mln użytkowników korzysta z platformy.

One Piece” zadebiutuje na Netfliksie dokładnie 31 sierpnia. Za wyprodukowanie jednego odcinka serialu Netflix zapłacił aż 18 milionów dolarów, co stanowi drugi największy budżet spośród wszystkich jego oryginalnych serii. Dla porównania: za jeden odcinek „Gry o Tron” stacja HBO płaciła 15 milionów dolarów. Podobne kwoty przeznaczył też Disney na popularną gwiezdnowojenną serią „The Mandalorian” 

zdj. Depositphotos.com