Platforma HBO Max w Polsce dopiero w marcu? Nowa data startu i inne szczegóły

Wiemy, że debiut platformy HBO Max w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Ostatnie przecieki sugerowały, że serwis HBO GO przekształci się w nową wersję jeszcze pod koniec lutego, ale teraz pojawiła się nowa data sugerująca debiut dopiero na początku marca.

Kiedy HBO Max wystartuje w Polsce? HBO zapowiada start w marcu

Kilka dni temu źródła ze słowackiego rynku operatorów telekomunikacyjnych sugerowały, że platforma HBO Max wystartuje na Słowacji już 22 lutego 2022 roku. Wydawało się więc, że tego samego dnia możemy także spodziewać się debiutu serwisu w Polsce, ale trochę zamieszania w tej kwestii zasiało ostatnio samo HBO. Na oficjalne stronie hbomax.com/pl/pl pojawił się przez moment komunikat informujący o starcie serwisu HBO Max wyznaczonym na 8 marca. Informacja ta została szybko usunięta, ale poniżej możecie zobaczyć baner, który wyświetlany był na stronie z datą debiutu.

Ciągle nie jest to co prawda oficjalna data debiutu serwisu w Polsce, bowiem nie możemy wykluczyć, że baner pojawił się na stronie w ramach przygotowań do uruchomienia HBO Max na naszym rynku i nie miał informować o rzeczywistej dacie debiutu. Biorąc jednak pod uwagę, wszystkie dotychczasowe przecieki i fakt przygotowywania oficjalnej strony pod polski rynek, możemy mieć pewność, że HBO Max zawita do Polski w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Cena HBO Max w Polsce? Promocyjna oferta na start

Dodajmy, że na stronie pojawiła się także informacja potwierdzająca wcześniejsze komunikaty ze strony HBO na temat ceny usługi. Na start serwisu HBO Max przygotowana zostanie specjalna oferta z promocyjną ceną miesięcznego abonamentu, z której w dniach 8-31 marca będą mogli skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi użytkownicy serwisu HBO GO. Potwierdzono również, że konta użytkowników korzystających z HBO GO zostaną automatycznie przekształcone na konta HBO Max. Dotyczy to zarówno klientów korzystających z usługi w ramach abonamentu opłacanego bezpośrednio do platformy, jak i tych korzystających z serwisu za pośrednictwem partnerów. Otrzymaliśmy również potwierdzenie, że po starcie HBO Max aplikacja HBO GO zostanie usunięta i zastąpiona przez nową aplikację HBO Max, którą będzie trzeba pobrać na swój telefon, telewizor lub inne urządzenie.

Więcej o HBO Max przeczytacie w artykułach:

hbo-max-start-w-polsce-8-marca-min.jpg

zdj. HBO Max