Platforma Max ma kolejną niespodziankę! Serial „Peaky Blinders” i dwa głośne filmy w ofercie

Platforma Max uzupełnia cały czas swoją ofertę o nowe produkcje i co jakiś czas zaskakuje nas dodawaniem tytułów, których nie spodziewaliśmy się zobaczyć w jej katalogu. Teraz nowa aktualizacja biblioteki przyniosła nam premierę świetnie ocenianego serialu „Peaky Blinders”.

Serial „Peaky Blinders” do obejrzenia na platformie Max

Cillian Murphy, który jeszcze nie tak dawno podbijał duży ekran za sprawą głównej roli w filmie „Oppenheimer”, przygotowuje się powoli do wejścia na plan kontynuacji serialu „Peaky Blinders”. Do tej pory produkcja tworzona przez BBC dostępna była przede wszystkim w ofercie serwisu streamingowego Netflix i Playerze. Teraz po tym, jak w Polsce wystartowała platforma Max, serial zasilił również jej szeregi.

Dodajmy do tego, że w ofercie Maksa pojawiły się dzisiaj także filmy „Django” w reżyserii Quentina Tarantino oraz „Sala samobójców. Hejter” z Maciejem Musiałowskim i Agatą Kuleszą w rolach głównych.

Sprawdź też: Deadpool i Wolverine zarobią dla Marvela kupę kasy! To będzie historyczny wynik w kinach!

Warto zauważyć, że podobnie jak w przypadku Palyera, w serwisie Max pojawiły się na ten moment wyłącznie pierwsze cztery sezony serialu „Peaky Blinders”. To oznacza, że Netflix cały czas pozostaje jedyną platformą w Polsce oferującą widzom dostęp do wszystkich wyemitowanych na ten moment sześciu serii. Dodajmy do tego, że dwie ostatnie serie dostępne są na Netfliksie w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR.

Aktualnie trwają przygotowania do zaplanowanych na jesień zdjęć do filmowej kontynuacji serialu „Peaky Blinders”. Nowa produkcja ma przedstawić widzom dalszą historię Tommy'ego Shelby'ego, w którego wciela się Cillian Murphy. Premiera planowana jest na 2025 rok. Fabuła nowej produkcji skoncentruje się na dwóch historiach i będzie dotyczyła w dużej mierze nowego pokoleniach bohaterów, którzy zostali wprowadzeni w szóstej serii. Historia nadal będzie powiązana z rodziną Shelbych i z Thomasem stojącym na jej czele.

zdj. Netflix / Max