Po „Glass Onion” przyszedł czas na „Poker Face”. Mamy pełny zwiastun serialu kryminalnego Riana Johnsona

Platforma Peacock udostępniła pełnoprawny zwiastun serialu kryminalnego pt. „Poker Face”, który przygotował Rian Johnson, reżyser takich hitów jak „Na noże” czy „Glass Onion”. Sprawdźcie, jak zapowiada się odcinkowa komedia detektywistyczna z Natashą Lyonne („Orange is the New Black”) w roli głównej.

Rian Johnson przygotował nową porcję zagadek kryminalnych. Oto „Poker Face

Poker Face” to serial utrzymany w konwencji „mystery-of-the-week”, w którym Lyonne wciela się w rolę Charlie, kobietę z niezwykłą zdolnością do rozpoznawania kłamstw. Bohaterka wyrusza w drogę swoim Plymouthem Barracuda i na każdym przystanku spotyka nowych bohaterów i dziwne zbrodnie, których nie może nie rozwiązać. Każdy z 10 odcinków dotyczyć będzie innej sprawy.

Wśród aktorów i aktorek, którzy trafią pod detektywistyczny radar Lyonne znaleźli się m.in. Ron Perlman („Hellboy”), Joseph Gordon-Levitt („500 dni miłości”), Adrien Brody („Patrz jak kręcą”), Nicholas Cirillo („Outer Banks”), Jameela Jamil („Mecenas She-Hulk”), Nick Nolte („Przylądek strachu”) i Tim Blake Nelson („Watchmen”). 

Sprawdź też: Adam Sandler i Jennifer Aniston na pierwszej fotce z filmu „Zabójczy rejs 2”. Kiedy premiera na Netflix?

Nowa porcja zagadek Riana Johnsona trafi do oferty platformy Peacock dokładnie 26 stycznia. Na ten moment nie znamy jeszcze polskiej daty premiery serialu.

Źródło i zdj. Peacock