Po lalce Barbie czas na film o Simsach od Margot Robbie!

Margot Robbie rozwija skrzydła jako producentka. Po wielkim sukcesie filmu o lalce Barbie jej firma zabiera się za kolejny kinowy projekt. Tym razem będzie to film bazujący na popularnej grze wideo „Simsy”.

Będzie filmowa wersja „Simsów”. Za film odpowiada Margot Robbie

Jak przystało na czołową gwiazdę Hollywood, Margot Robbie odnosi sukcesy już nie tylko w roli aktorki, ale też producentki. W zeszłym roku jej firma LuckyChap zaliczyła gigantyczny tryumf dzięki współpracy z wytwórnią Warner Bros. przy filmie „Barbie”. Miała też swój udział w produkcji filmu „Saltburn” dla platformy Prime Video oraz jednego z najlepiej ocenianych filmów na festiwalu Sundance, czyli produkcji „My Old Ass” z Aubrey Plaza, który został sprzedany Amazonowi za 15 mln dolarów.

Firma kontynuuje dobrą passę i znalazła właśnie swój kolejny projekt, który może okazać się kinowym przebojem. Prezesi LuckyChap, czyli Margot Robbie, Josey McNamara i Tom Ackerley zostaną producentami filmu „Simsy” bazującego na popularnej serii gier od studia Electronic Arts.

Sprawdź też: „Problem trzech ciał” – recenzja serialu science fiction. Wszystkie grzechy Netfliksa.

Margot Robbie jako Barbie

Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Kate Herron pracująca przy pierwszym sezonie „Lokiego”. Herron, która w najbliższym czasie zajmie się wyreżyserowaniem jednego z odcinków drugiego sezonu „The Last of Us” napisze także scenariusz wspólnie z Briony Redman, z którą pracowała ostatnio przy serialu „Doctor Who”. Jak na razie projekt jest na wczesnym etapie rozwoju i nie wiadomo jeszcze, które studio zdecyduje się na jego przejęcie.

Możemy jednak zakładać, że film ze względu na swoją tematykę i zaangażowanie firmy Margot Robbie będzie przedmiotem ostrej licytacji między wytruwaniami z Hollywood. „Simsy”  debiutowały na rynku gier komputerowych w 2000 roku. Od tego czasu stały się jedną z najpopularniejszych gier z rodzaju symulatorów. Produkcja pozwala graczom na stworzenie oraz kontrolowanie wirtualnych ludzi. Sami możemy dostosować wygląd naszych bohaterów, kształtować ich osobowość i zarządzać ich codziennym życiem oraz relacjami z innymi.

zdj. EA / Warner Bros.