„Pogromcy duchów” wracają! Kultowi bohaterowie i nowe pokolenie w akcji!

Wielkimi krokami zbliża się kolejny powrót Pogromców duchów! Najnowsza odsłona kultowej serii, w której ponownie zobaczymy oryginalnych łowców, współpracujących z nowym pokoleniem bohaterów doczekała się pełnego zwiastuna!

Pogromcy duchów” odpowiadają na wezwanie! Zwiastun nowej części kultowej serii

Po tym, jak poprzednia część odświeżająca popularną serię z lat 80. ubiegłego wieku zabrała nas do małego miasteczka w Oklahomie, piąty film legendarnej serii wróci do swoich korzeni i skupi się na wydarzeniach rozgrywających się w Nowym Jorku. Zwiastun pokazuje nam, jak idealne lato zamienia się w lodowaty koszmar, gdy miasto zostaje opanowane przez tajemniczy śmiertelny chłód. Bohaterowie będą musieli jeszcze raz połączyć siły, aby stawić czoła nadprzyrodzonemu zagrożeniu.

Pogromcy duchów znowu w kinach. Zwiastun filmu i data premiery

Główne role w filmie „Pogromcy duchów: Imperium lodu” zagrali Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard i Mckenna Grace znani z poprzedniej odsłony serii, ale swoje role powtórzą też oryginalne gwiazdy dwóch pierwszych filmów, czyli Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson. W zupełnie nowych bohaterów wcielają się natomiast Patton Oswalt i Kumail Nanjiani.

Sprawdź też: Marvel znowu wkurzy fanów? Nowe informacje o filmie „Blade”.

Wyreżyserowaniem filmu zajął się Gil Kenan mający w dorobku między innymi remake „Poltergeista” z 2015 roku oraz serialową przeróbkę „Krzyku”. Za scenariusz odpowiadają autorzy „Dziedzictwa”, czyli Jason ReitmanJason Blumenfeld oraz sam Kenan. Nowa część „Pogromców duchów” miała debiutować na ekranach kin już 20 grudnia tego roku, ale premiera została przesunięta na 5 kwietnia 2024 roku.

zdj. Sony Pictures