Pokłońcie się nowemu Królowi. Plakat „Godzilla x Kong” sugeruje z kim powalczą oba kaiju

Już za mniej niż pół roku czeka nas debiut kolejnego widowiska rozgrywającego się w MonsterVerse. Jako przedsmak czekającej nas już wkrótce premiery pierwszego zwiastuna w sieci wylądował oficjalny plakat. Zerknijcie jak zapowiada się „Godzilla x Kong: The New Empire”. 

Godzilla i Kong wracają do kin. Niedługo zobaczymy zwiastun

Godzilla x Kong

Choć wciąż jednoznacznie nie potwierdzono z kim Godzilla i King Kong zmierzą się w nowej części, wszystkie dotychczasowe informacje o filmie sygnalizują, że głównym antagonistą dla obu kaiju okaże się widoczny na poniższym plakacie Tytan z tego samego gatunku, co Kong – ma on podobno sięgnąć do energii Pustej Ziemi i tym samym wejść w posiadanie niezwykłej siły. Przypomnijmy, że już od pewnego czasu mówiło się, że „The New Empire” przyjrzy się pochodzeniu Konga: jego zaginionej rasie oraz tajemnicom Wyspy Czaszki.

Wyreżyserowaniem filmu zajął się Adam Wingard odpowiadający również za poprzednie widowisko z seriiJedną z głównych gwiazd filmu jest Dan Stevens, z którym reżyser pracował przy okazji filmu „Gość” z 2014 roku. Jedną z nowych gwiazd będzie też Fala Chen („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”). Do swoich ról z poprzedniej odsłony MonsterVerse wracają natomiast Rebecca HallBrian Tyree Henry i Kaylee Hottle.

Godzilla x Kong: The New Empire  trafi do kin 15 marca 2024 roku. Pod koniec tego tygodnia – przy okazji trwającego konwentu Comic-Con Experience w Brazylii – ma zostać odsłonięty pierwszy zwiastun widowiska.

Godzilla x Kong nowy plakat.JPG

zdj. Warner Bros.