Pokręcony weekend na wyspie milardera. Channing Tatum w zwiastunie „Mrugnij dwa razy”

Zoë Kravitz, którą możecie kojarzyć z roli Catwoman w ostatnim filmie o Batmanie postanowiła sprawdzić się w pracy po drugiej strony kamery. Niedługo do kin trafi jej reżyserski debiut. Zobaczcie, jak zapowiada się pokręcony thriller „Mrugnij dwa razy”, w którym ekscentrycznego miliardera z zabójczymi skłonnościami zagrał Channing Tatum.

Channing Tatum jako ekscentryczny miliarder w zwiastunie „Mrugnij dwa razy”

Film opowiada historię dwóch przyjaciółek Fridy i Jess, które ulegają osobistemu czarowi miliardera technologicznego Slatera Kinga (Channing Tatum) i decydują się przyjąć zaproszenie na weekendowy wypad na jego prywatną wyspę. To, co z początku przypomina idealny urlop, szybko przeradza się w zakrzywiający rzeczywistość koszmar. Kobiety szybko zdają sobie sprawę, że jeśli chcą przeżyć, to muszą jak najszybciej opuścić wyspę.

Sprawdź też: Czy będzie drugi sezon serialu „Szogun”? Czy Blackthorne opuścił Japonię? Omawiamy 10 odcinek.

Obsada reżyserskiego debiutu Zoë Kravitz („The Batman”, „Mad Max: Na drodze gniewu”) wygląda całkiem imponująco i obok wspomnianego Tatuma znaleźli się w niej także Kyle MacLachlan („Miasteczko Twin Peaks”, „Fallout”), Christian Slater („Mr. Robot”), a także Adria Arjona („Morbius”), Alia Shawkat („Bogaci bankruci”), Liz Caribel Sierra („The Idol”), oraz Naomi Ackie („Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”).

Kinowa premiera filmu „Mrugnij dwa razy” planowana jest w polskich kinach na 23 sierpnia.

zdj. Warner Bros.