Polacy lubią fantazjować o seksie – Amazon zrobił o tym film. Mamy zwiastun komedii „Cały ten seks”

Jeszcze w tym roku na ekranie zobaczymy film „Cały ten seks”. Produkcja zapowiadana jest jako komedia o kobiecych marzeniach i męskich fantazjach i nieporozumieniach wynikających z braku komunikacji i niechęci do rozmów na temat fantazji seksualnych w zabawny, ale prowokujący do myślenia sposób.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski i inne gwiazdy w komedii „Cały ten seks

Z badania „Fantazje seksualne Polek i Polaków” przeprowadzonego przez firmę badawczą Ipsos na zlecenie Amazon Prime wynika, że choć Polacy lubią uprawiać seks i fantazjować na jego temat, to wciąż wstydzą się o nim rozmawiać. Aż 91% ankietowanych uważa fantazje seksualne za normalne, lecz prawie 20% nigdy nie dzieli się nimi ze swoim partnerem.  I właśnie między innymi również o tym opowiada nowa komedia od Prime Video.

„Cały ten seks” przedstawi historię sześciu par zmagających się z wieloma wyzwaniami na różnych etapach związku. Wśród nich są Tomek i Iza (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), para nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją podróż seksualną, balansując pomiędzy ekscytacją a niepewnością; Artur i Zofia (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke) – dojrzała para na krawędzi rozwodu, gdzie iskra, uczucie miłości i pożądanie dawno już zgasły, a także Alicja i Robert (Magdalena Lamparska i Piotr Witkowski) desperacko próbujący począć dziecko, tylko po to, by odkryć, że brak spełnienia seksualnego przyczynił się do ich nieudanych prób.

Sprawdź też: To będą hity weekendu: Dwa seriale wróciły na Prime Video z nowymi sezonami!

W produkcji polskie gwiazdy filmowe: Katarzyna Warnke („Kobiety mafii”), Michał Czernecki („Każdy wie lepiej”), Magdalena Lamparska („365 dni”), Piotr Witkowski („Proceder”), Anna Karczmarczyk („Dziewczyny z Dubaju”), Piotr Stramowski („Pitbull”), Wiktoria Filus („W głębi lasu”), Mateusz Więcławek („W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”), Laura Breszka („Tajemnica zawodowa”), Otar Saralidze („365 dni”), Nicolas Przygoda („Plan lekcji”) oraz Natalia Sierzputowska („Czarna owca”).

Film wyreżyserował Tomasz Mandes znany przede wszystkim z pracy przy filmowej adaptacji „365 dni”. Za scenariusz odpowiadają natomiast Łukasz Światowiec – twórca historii do komedii romantycznych z cyklu „Planeta Singli” oraz Maciej Kawalski („Niebezpieczni dżentelmeni”).

zdj. Prime Video