Polska komedia wraca z nową częścią. Tak zapowiadają się „Teściowie 2”

Podczas ostatniego spotkania mało się nie pozabijali – co wydarzy się w trakcie trzydniowego pobytu w nadmorskim hotelu? Zobaczcie, jak zapowiada się kontynuacja komediowej produkcji „Teściowie”, w której do swoich ról wracają Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz.

Polska komedia „Teściowie” doczeka się kontynuacji

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm Jr) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

Sprawdź też: To najlepszy film Marvela od lat i właśnie pojawił się w streamingu!

Premiera komedii „Teściowie 2”  została wyznaczona w polskich kinach na 15 września tego roku. Scenariusz do filmu, tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części, przygotował Marek Modzelewski. Reżyserią zajęła się tym razem Kalina Alabrudzińska.  

zdj. Next Film / Estera Świętosławska