Polska premiera nowego sezonu „Outlandera” już w przyszłym miesiącu. Ale z drobnym opóźnieniem

Długa i pełna zwrotów akcji podróż Jamiego i Claire powoli zmierza ku końcowi, ale oczekiwanie na hit stacji STARZ właśnie się wydłużyło... na szczęście tylko o jeden dzień. Na kiedy polski oddział Netfliksa wyznaczył premierę przedostatniego sezonu „Outlandera”?

Kiedy polska premiera siódmego sezonu „Outlandera”? Netflix potwierdził datę

Siódmy sezon „Outlandera” złoży się z aż 16 odcinków, co ma wynagrodzić fanom produkcji znacznie krótszą poprzednią serię, która ze względu na pandemię liczyła zaledwie osiem, a nie jak pierwotnie planowano – dwanaście epizodów. Nowe odcinki „Outlandera” miały zadebiutować 16 czerwca, ale w ramach nowego obwieszczenia w mediach społecznościowych Netfliksa, premierę popchnięto o jeden dzień – na sobotę, 17 czerwca.

Sprawdź też: Sprawa Jonathana Majorsa nabiera rozpędu. Adwokatka aktora mówi o rasizmie i „polowaniu na czarownice”

W siódmym sezonie powrócą główne gwiazdy serialu, czyli Caitriona Balfe, Sam Heughan, Sophie Skelton i Richard Rankin. W obsadzie nowej serii pojawi się też kilka nowych nazwisk, a mianowicie Izzy Meikle-Small („Królewna Śnieżka i Łowca”) i Joey Phillips („Billy Elliot”). Duet wcieli się w rodzeństwo, odpowiednio w: Rachel Hunter i dr. Denzella Huntera

Czytelnicy pierwowzoru od Diany Gabaldon doskonale znają rodzeństwo Hunterów. Bohaterowie wiodą spokojne życie do momentu, gdy na ich progu pojawiają się Ian (John Bell) z rannym Williamem Ransomem (Charles Vandervaart). Denzell szkolił się na lekarza w Bostonie i Londynie. Jego zamiłowanie do wolności sprawia, że przygotowuje się do wstąpienia do armii rewolucjonistów jako chirurg. Jego siostra to skromna kobieta, która wzbudza podziw zarówno Williama, jak i Iana.

Źródło: Netflix / zdj. STARZ