Posłuchajcie hip-hopowego singla do „Tenet” od Travisa Scotta

W sieci zadebiutował hip-hopowy utwór „The Plan” przygotowany przez Travisa Scotta na potrzeby kinowego widowiska Christophera Nolana. Posłuchajcie sami.

The Plan” jest debiutem Scotta w obszarze muzyki filmowej. W studiu nagraniowym artysta współpracował z kompozytorem ścieżki dźwiękowej do „Tenet”, Ludwigiem Göranssonem. Niedawno, w wywiadzie z GQ, Nolan stwierdził, że głos sześciokrotnie nominowanego do statuetki Grammy artysty był „finałowym elementem trwającej od ponad roku układanki”. Z kolei dziennikarz GQ określił kawałek jako „upłynniający mózg trip przez czas i przestrzeń”. 

Tenet” zadebiutuje na rynku światowym 26 sierpnia. Film pojawi się wówczas w 70 krajach, w tym w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Japonii, Korei, Rosji, Wielkiej Brytanii, a także Polsce. Tydzień później, czyli 3 września film wejdzie do wybranych amerykańskich kin. Dzień później, 4 września produkcja zaliczy debiut w Chinach.  

 Główne role w „Tenet” zagrali Robert Pattinson, Elizabeth Debicki i John David Washington. W obsadzie filmu są również: Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy. Autorem zdjęć do filmu jest Hoyte van Hoytema, stały współpracownik Nolana, który pracował między innymi przy „Dunkierce” i „Interstellar”, a montażem zajmie się Jennifer Lame. Stworzeniem scenografii zajmie się z kolei Nathan Crowley, a kostiumami Jeffrey Kurland.

zdj. WarnerMedia