Powrót Mrocznego Rycerza. Nową zapowiedź „Flasha” poświęcono Michaelowi Keatonowi

W następnej zapowiedzi nadchodzącego już za mniej niż miesiąc „Flasha” otrzymaliśmy kolejny wgląd w superbohaterski powrót Michaela Keatona. Po wielu latach aktor ponownie wcielił się w Batmana – zerknijcie jak, wraz z porcją ujęć BTS, opowiadają o jego kreacji twórcy widowiska.

Przypomnijmy, że film reżyserowany przez Andy'ego Muschiettiego doprowadzi do pełnoprawnego zresetowania ciągłości DCEU i zaprezentuje widzom alternatywne światy w ramach tego uniwersum. „Flash” pokaże różne wersje Barry'ego Allena (granego przez Millera) i Batmana. W roli Mrocznego Rycerza w filmie pojawi się zarówno Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck.

Sprawdź też: Klasyczne Batmany z Michaelem Keatonem wrócą do polskich kin!

W obsadzie produkcji są także Sasha CalleMaribel Verdu, która zagrała widoczną w poniższym teaserze matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Muschietti reżyserował według scenariusza Christiny Hodson („Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”).

Debiut filmu „Flash” odbędzie się w kinach dokładnie 16 czerwca.

zdj. Warner Bros.