Powrót serialowego hitu od Apple TV+ potwierdzony. Drugi sezon „Rozdzielenia” już nagrany

Prawie dwa lata czekamy już na powrót serialu „Rozdzielenie” od platformy Apple TV+ i w końcu pojawiły się dobre informacje. Ogłoszono właśnie, że zdjęcia do drugiej serii zostały zakończone. Nowe odcinki „Severance” zobaczymy jeszcze w tym roku!

Kiedy premiera 2. sezonu „Rozdzielenia”? Zdjęcia zakończone

Jedną z najbardziej wyczekiwanych serialowych powrotów od platformy Apple TV+ jest „Rozdzielenie”. Serial podbił serca wielu widzów za sprawą swojej nietuzinkowej fabuły i zgarnął wiele prestiżowych nagród. Serial stworzony przez Dana Ericksona opowiada o pracownikach korporacji Lumen Industries, która próbuje wnieść do życia ludzi równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym za pomocą nowej procedury umożliwiającej oddzielenie wspomnień związanych z pracą od tych z życia osobistego.

Sprawdź też: Czy będzie drugi sezon serialu „Szogun”? Czy Blackthorne opuścił Japonię? Omawiamy 10 odcinek.

Ogłoszono właśnie, że trwające od kilku miesięcy zdjęcia do drugiego sezonu zostały w końcu zakończone, co zapowiadał ostatnio zresztą jeden ze współtwórców serialu, Ben Stiller. Jeśli nie możecie doczekać się powrotu do świata serialu, to mamy dobrą wiadomość, bo „Rozdzielenie” powróci z nowymi odcinkami na platformę Apple TV+ w drugiej połowie tego roku.

W głównej obsadzie „Rozdzielenia” są: Adam Scott, Patricia Arquette, John Turturro, Britt Lower, Zach Cherry, Dichen Lachman, Jen Tullock, Tramell Tillman, Michael Chernus i Christopher Walken.

zdj. Apple TV+