Poznajcie bohaterów „Tajnej Inwazji”. Nowe zdjęcia z serialu Marvela

Marvel rozkręca kampanię promocyjną serialu „Tajna Inwazja”. Produkcja będąca pierwszym serialowym wydarzeniem w MCU doczekała się galerii nowych zdjęć oraz garści informacji na temat głównych bohaterów.

Tajna Inwazja” – o czym opowie nowy serial Marvela? Kim są bohaterowie?

Serial kontynuujący historię rasy Skrulli, którzy zadomowili się na Ziemi w latach 90. ubiegłego wieku, trafi do widzów platformy Disney+ dokładnie 21 czerwca. Okazuje się, że przedstawiciele kosmicznej rasy od dekad korzystają ze swojej umiejętności naśladowania wyglądu ludzi i próbują przejąć kontrolę nad planetą.

Serial skupi się na wątku Nicka Fury'ego, który odkrywa spisek mający na celu zainstalowanie podwójnych agentów na najważniejszych stanowiskach władzy na całym świecie. Za spiskiem stoją zmiennokształtni kosmici znani jako Skrulle, którzy potrafią doskonale naśladować wygląda każdego człowieka.

Sprawdź też: Ed Harris dołączy do Marvela? Aktor łączony z nowym serialem od Disney+.

W serialu do swoich ról wracają Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, który ponownie zagrał Talosa oraz Cobie Smulders wracająca jako Maria Hill. W zupełnie nowych bohaterów dołączających do rosnącego świata Marvela zagrają: Emilia Clarke, która wcieliła się w córkę Talosa, G’iah, Kingsley Ben-Adir grający Gravika, lidera zradykalizowanej grupy ekstremistów z rasy Skrulli, którzy chcą pozyskać cenne zasoby i są gotowi użyć siły do osiągnięcia swojego celu oraz Killian Scott. W obsadzie jest także Olivia Colman, która wcieliła się w agentkę MI6 chroniącą interesy Wielkiej Brytanii. Podobnie jednak jak w przypadku wszystkich bohaterów tej historii, pojawia się pytanie, czy nie ma też innego, ukrytego celu.

FsjHfiWWAAECfw9.jpg

FsjHfiXWcAADYN5.jpg

FsjHfiXXwAMCDJN.jpg

FsjHfiZWYAA8fGC.jpg

FsjHgQeX0AAkDLi.jpg

FsjHgOjWAAEliS6.jpg

FsjHgQfWAAAGQw0.jpg

FsjHgOpXwAYakSn.jpg

FsjHw9OXoAMItMj.jpg

źródło: vanityfair.com / zdj. Marvel