Ed Harris dołączy do Marvela? Aktor łączony z nowym serialem od Disney+

Marvel wziął na celownik kolejne rozpoznawalne nazwisko. Zakulisowe przecieki ujawniają, że do MCU dołączy Ed Harris, popularny aktor, którego ostatnio mogliśmy oglądać na małym ekranie w serialu „Westworld”.

Ed Harris  ma pojawić się w serialu „Wonder Man” i zagrać jednego z głównych bohaterów produkcji blisko związanych z tytułowym herosem. W komiksach Simon Williams znany także jako Wonder Man został na pewnym etapie swojej superbohaterskiej kariery także aktorem i kaskaderem. W prowadzeniu jego kariery pomagał mu agent Neal Saroyan. Przecieki sugerują, że to właśnie Harrisowi przypadnie rola konsultanta, który trzyma się blisko superbohatera i doradza mu nie tylko w prowadzeniu aktorskiej kariery, ale także w tym, jak postępować ze swoimi supermocami. Wcześniej z rolą Saroyana łączony był nieoficjalnie Bob Odenkirk.

Sprawdź też: Clint Eastwood przygotowuje się do wyreżyserowania ostatniego filmu w karierze.

Jeśli Ed Harris faktycznie dołączy do obsady serialu to pojawi się w niej obok takich aktorów jak Yahya Abdul-Mateen II wcielający się w Wonder Mana oraz Demetrius Grosse, który ma zagrać Grima Reapera, głównego złoczyńcę nadchodzącego serialu Marvela.

Za stworzenie „Wonder Mana” odpowiadają przede wszystkim Destin Daniel Cretton („Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”) oraz Andrew Guest, scenarzysta takich komedii, jak „Brooklyn 9-9” czy „Community”. Swego czasu w mediach informowano, że w obrazie ma pojawić się także Ben Kingsley w roli aktora Trevora Slattery'ego (wcześniej widzianego w filmach „Iron Man 3” i „Shang-Chi”).

źródło: The Hot Mic / zdj. HBO