Poznamy historię Sylvestra Stallone’a. Kultowy aktor odsłania kulisy swojego życia dla Netfliksa

Netflix zamieścił w sieci zapowiedź następnego dokumentu w cyklu dedykowanym gwiazdom filmowych produkcji z lat 80. ubiegłego wieku. Po tym, jak swojego dokumentu doczekał się Arnold Schwarzenegger przyszła pora na produkcję o karierze Sylvestra Stallone'a. Zerknijcie jak prezentuje się „Sly”.

Sylvester Stallone opowie o karierze w dokumencie Netfliksa

Sly Stallone Netflix dokument.JPG

Od blisko 50 lat Sylvester Stallone zapewniał rozrywkę milionom widzów na całym świecie dzięki swoim kultowym bohaterom i przebojowym seriom takim jak „Rocky” czy „Rambo”, a ostatnio także „Niezniszczalni”. Ten retrospektywny dokument zaoferuje widzom intymne spojrzenie na nominowanego do Oscara aktora, scenarzystę, reżysera i producenta, łącząc jego inspirującą historię z postaciami, które powołał do życia. Dokument „Sly | Sylvester Stallone” zadebiutuje na Netfliksie dokładnie 3 listopada tego roku. Za reżyserię odpowiada Thom Zimny („Willie Nelson & Family”).

Sprawdź też: Omni-Man czy Homelander? Kto wygrałby w pojedynku? Twórcy „The Boys” i „Niezwyciężonego” odpowiadają.

Ostatnio Stallone pojawił się też w programie innej platformy. Kultowy aktor odsłonił nieco kulis swojego codziennego życia w produkcji The Family Stallone emitowanego w Polsce na platformie SkyShowtime. Program, w którym pojawia się sam Stallone, jego żona Jennifer Flavin Stallone i ich córki: Sophia, Sistine i Scarlet pozwala widzom zobaczyć, jak wygląda życie jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood.

zdj. Denis Makarenko / depositphotos / Netflix