Prace na planie remake’u „Toksycznego mściciela” dobiegły końca

Prace zdjęciowe nad nową wersją filmu „Toksyczny mściciel” dobiegły końca. O finiszu produkcji na swoim Twitterze poinformował reżyser i scenarzysta przedsięwzięcia, Macon Blair.

W obsadzie opartej na kultowym horrorze z 1984 roku i powstającej dla Legendary Entertainment produkcji są między innymi Elijah Wood, Julia Davis, Kevin BaconPeter Dinklage („Gra o Tron”), Jacob Tremblay („Predator”) Taylour Paige („Ma Rainey: Matka bluesa”),

Film będzie bazował na tym samym pomyśle, co oryginał, ale jego akcja zostanie przeniesiona do współczesności. Głównym bohaterem będzie Melvin, typowy słabeusz pracujący jako sprzątacz w siłowni. Któregoś dnia uciekając przed miejscowymi opryszkami, Melvin wpada do beczki z toksycznymi chemikaliami i przechodzi mutację, która przekształca go w stworzenie z nowymi umiejętnościami. Swoje moce bohater chce wykorzystać do walki z przestępczością i obrony uciśnionych. W nowej wersji filmu zobaczymy, jak tytułowy mściciel próbuje uratować syna, przyjaciół i lokalną społeczność przed mackami chciwości i korupcji.

Fabuła ma nawiązywać także do ekologicznych aspektów przemysłu. Rzućcie okiem na dwa zdjęcia opublikowane przy okazji zakończenia fazy produkcyjnej.

Źródło: Bloody Disgusting / zdj. Legendary / Twitter/ Troma