Predator rzuca wyzwanie młodej Indiance. Pierwsza zapowiedź filmu „Prey”

Doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi wideo nowej odsłony kultowego cyklu science fiction o Predatorze. Jak zapowiada się starcie kosmicznego łowcy z młodą Indianką? Zobaczcie sami.

Nowa odsłona serii „Predator” zabierze nas do czasów przed kolonizacją Północnej Ameryki i pokaże, jak popularny łowca walczy z Indianami. Główną bohaterkę graną przez Amber Midthunder jest wojowniczka z plemienia Komanczów, która stanie do walki z kosmicznym łowcą, aby bronić mieszkańców swojej wioski.

Akcja filmu „Prey” rozegra się dokładnie w 1719 roku. Scenografią dla starcia z Predatorem będą Wielkie Równiny, w których obrębie współcześnie znajduje się dziesięć stanów USA. Warto dodać, że przed podbojem Dzikiego Zachodu Komancze zamieszkiwali tereny dzisiejszego Teksasu, Nowego Meksyku, Oklahomy, Kansas i Missisipi.

Sprawdź też: „Czarne lustro” powróci. Netflix zamawia szósty sezon serialu.

Za sterami nowego „Predatora” stanął Dan Trachtenberg, twórca znany szerokiej publiczności głównie za sprawą dobrze przyjętego thrillera „Cloverfield Lane 10”, w którym zagrali Mary Elizabeth Winstead i John Goodman. W obsadzie produkcji znaleźli się Aber MidthunderDakota Beavers i Dane DiLiegro, który najpewniej założył kostium Predatora. Premierę filmu „Prey” zaplanowano na lato tego roku.

W Stanach Zjednoczonych film „Prey” zadebiutuje 5 sierpnia na platformie Hulu, a w pozostałych krajach pojawi się w ramach usługi Disney+ Star.

zdj. Disney