Predator znowu rusza na łowy. Pełny zwiastun filmu „Prey”

Jeszcze tego lata swój debiut zaliczy nowa część kultowej serii science fiction o Predatorze. Produkcja pod tytułem Prey”, w której wyzwanie kosmicznemu łowcy rzuci młoda Indianka, doczekał się właśnie pełnego zwiastuna.

Akcja najnowszej część cyklu „Predator” rozgrywa się w czasach przed kolonizacją Północnej Ameryki i pokazuje, jak popularny łowca rusza na polowanie na terenie Indiana. Główną bohaterkę graną przez Amber Midthunder jest wojowniczka z plemienia Komanczów, która staje do walki z tajemniczym napastnikiem, aby bronić mieszkańców swojej wioski.Prey” zabierze nas dokładnie do 1719 roku. Scenografią dla starcia z Predatorem będą Wielkie Równiny, w których obrębie współcześnie znajduje się dziesięć stanów USA. Warto dodać, że przed podbojem Dzikiego Zachodu Komancze zamieszkiwali tereny dzisiejszego Teksasu, Nowego Meksyku, Oklahomy, Kansas i Missisipi.

Sprawdź też: Co obejrzymy w Polsce na Disney+? Lista najgłośniejszych filmów i seriali dostępnych na start.

Nowego „Predatora” wyreżyserował Dan Trachtenberg, twórca thrillera „Cloverfield Lane 10”, w którym zagrali Mary Elizabeth Winstead i John Goodman. W filmie „Prey” wystąpili także:  Aber MidthunderDakota Beavers i Dane DiLiegro, który najpewniej założył kostium Predatora. Premierę filmu „Prey” zaplanowano na lato tego rokuW Stanach Zjednoczonych film „Prey” zadebiutuje 5 sierpnia na platformie Hulu, a w pozostałych krajach, w tym także w Polsce pojawi się w ramach usługi Disney+ Star.

zdj. Disney