Premiera nowego serialu z „Gwiezdnych Wojen” już w tym miesiącu. Diego Luna i inni na plakacie „Andora”

Do premiery nowego serialu rozgrywającego się w uniwersum „Gwiezdnych Wojen” pozostało dokładnie 20 dni. Z tej okazji w sieci zadebiutował oficjalny plakat promujący telewizyjne widowisko pt. „Andor”, w którym do swej roli z „Łotra 1” powraca Diego Luna. Rzućcie okiem na grafikę utrzymaną w charakterystycznym dla „Star Wars” stylu.

Andor” zadebiutuje za 20 dni. O czym opowiada nowy serial z „Gwiezdnych Wojen”?

Andor” przedstawi widzom wczesne przygody Cassiana Andora, członka Sojuszu Rebeliantów, stawiającego sobie zadanie doprowadzenia do zmiany w galaktyce czasów Imperium. Produkcja opowie o rodzącym się na pięć lat temu przez „Łotrem 1” ruchu oporu przeciwko Imperatorowi.

Ostatnia wypowiedź Tony'ego Gilroya, głównego twórcy serialu, wskazuje, że historia ostatecznie zazębi się z wydarzeniami przedstawionymi w pierwszym pełnometrażowym widowisku z „Gwiezdnych Wojen”, osadzonym poza Sagą Skywalkerów. Pierwszy sezon rozegra się w ciągu jednego roku. Z kolei seria druga, która zakończy historię Andora, obejmie cztery pozostałe lata z życia protagonisty.

Sprawdź też: Prace na planie nowego serialu Marvel Studios dobiegły końca. O czym opowie „Echo”?

„Andor” – kogo zobaczymy w serialu? Kiedy premiera na Disney+? Ile odcinków?

Oprócz Luny na ekranie pojawią się również m.in. Stellan Skarsgård, Forest Whitaker, Kyle Soller, Alex Lawther, Denise Gough, a także Genevieve O'Reilly. W gronie reżyserów znalazły się takie nazwiska jak Toby Haynes, Ben Caron oraz Susann White

Andor” zadebiutuje w ofercie Disney+ dokładnie 21 września. Na start do widzów powędrują aż trzy z zaplanowanych dwunastu odcinków.

Może zainteresuje Cię: Disney+ zapowiada nową serię dla nastolatków. Oto gwiazdy adaptacji cyklu „Kroniki Spiderwick”

Plakat do serialu Andor dla Disney Plus.jpg

Zdj. Disney Plus