Prime Video z kolejną porcją filmów akcji. „Niezniszczalni 4” i inne głośne premiery!

W ofercie Prime Video już za chwilę pojawi się najnowsza odsłona popularnej serii kina akcji. Serwis należący do Amazona przygotował na najbliższe dni całkiem imponującą dawkę filmowych premier, wśród których największą będą „Niezniszczalni 4”, kolejna część serii prowadzonej przez Sylvestra Stallone'a i Jasona Stathama. Co jeszcze będzie można obejrzeć na platformie?

Niezniszczalni 4” do obejrzenia na Prime Video

Amazon nie zwalnia tempa i przygotował na koniec maja oraz początek czerwca kilka ciekawych filmowych premier dla swoich widzów. Zadowoleni będą przede wszystkim fani filmów akcji, a zwłaszcza tych z udziałem gwiazdorów znanych z kultowych produkcji z lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Już 31 maja w ofercie platformy Prime Video będzie można bowiem obejrzeć najnowszą część „Niezniszczalnych”.

Sprawdź też: Ten facet będzie większy od Reachera! W 3. sezonie zobaczymy starcie tytanów.

Zeszłoroczna produkcja dołączy do o głównej oferty serwisu, a to oznacza, że będzie można po nią sięgnąć bez żadnych dodatkowych opłat. Film dołączy tym samym do poprzednich trzech części serii z głównymi rolami Sylvestra Stallone'a i Jasona Stathama, które od kilku miesięcy są już dostępne na Prime Video.

Niezniszczalni 4 gdzie obejrzeć

 „Krwawy sport”, „Dziewczyna z tatuażem” i inne premiery na Amazonie

Początek czerwca przyniesie natomiast premierę kultowego filmu „Krwawy sport” (ang. Bloodsport) z 1988 roku w reżyserii Newta Arnolda, w którym główną rolę zagrał Jean-Claude Van Damme. Produkcja opowiadająca o nielegalnym turnieju, w którym mierzą się najlepsi wojownicy różnych stylów walki będzie dostępna do obejrzenia w podstawowej ofercie serwisu Prime Video już 1 czerwca.

Tego samego dnia katalog platformy zasili też „Dziewczyna z tatuażem”, ekranizacja bestsellerowej powieści „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” autorstwa Stiega Larssona z serii Millennium z głównymi rolami Rooney Mary i Daniela Craiga. Pojawi się też kultowa komedia „Kosmiczne jaja” w reżyserii Mela Brooksa. Produkcja będąca przede wszystkim parodią „Gwiezdnych wojen” żartuje też z wielu innych klasyków gatunku science fiction takich jak „Star Trek”, czy też „Obcy – ósmy pasażer Nostromo”.

Krwawy sport

Filmowe premiery w ofercie Prime Video maj i czerwiec:

  • „Halloween Finał” – 26 maja
  • „Niezniszczalni 4” – 31 maja
  • „Krwawy sport” – 1 czerwca
  • „Gry wojenne” – 1 czerwca
  • „Dziewczyna z tatuażem” – 1 czerwca
  • „Kosmiczne jaja” – 1 czerwca
  • „Tomb Raider” – 1 czerwca

zdj. Amazon Prime Video