Ten facet będzie większy od Reachera! W 3. sezonie zobaczymy starcie tytanów

Trzeci sezon „Reachera” będzie adaptacją jednej z najpopularniejszych powieści z serii i pokaże na ekranie starcie tytułowego bohatera z jednym z najbardziej charakterystycznych przeciwników, którego uwielbiają czytelnicy na całym świecie. Właśnie ogłoszono, kto pojawi się na ekranie w roli Pauliego. To jedyny antagonista w serii, który góruje rozmiarem nad ogromnym Jackiem Reacherem.

Reachera będzie miał godnego rywala w trzecim sezonie!

Platforma Prime Video nie marnuje czasu i już chwilę po zakończeniu emisji drugiej serii „Reachera” rozpoczęła zdjęcia do trzeciego sezonu. Produkcja ciesząca się dużą popularnością wśród widzów kręcona jest od kilku miesięcy w Toronto i właśnie poznaliśmy szczegóły na temat obsady jednego z najbardziej charakterystycznych bohaterów całej książkowej sagi.

Trzeci sezon będzie adaptacją jednej z najpopularniejszych powieści z serii stworzonej przez Lee Childa, a to oznacza, że na ekran wprowadzony zostanie w końcu jeden z kultowych złoczyńców. Chodzi o bohatera o imieniu Paulie, szalonego kulturystę i ochroniarza, który jest najprawdopodobniej jedynym antagonistą wszystkich książek, który góruje fizycznie nad Jackiem Reacherem. Mamy już pewność, że w złoczyńcę wcieli się Olivier Richters, aktor nazywany „Holenderskim gigantem”. Aktor znany jest z epizodycznych ról potężnie zbudowanych bohaterów w takich produkcjach jak chociażby „Czarna Wdowa”, czy „Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia”.

Sprawdź też: Powstanie film biograficzny o George'u Floydzie. To będzie brutalny dramat.

Podstawę dla trzeciego sezonu „Reachera” stanowi siódmy tom cyklu wydany w Polsce pod tytułem „Siła Perswazji”. Fabuła nowej serii ponownie cofnie się w przeszłość do czasów wojskowej służby Reachera i poznamy Francisa Xaviera Quinna, oficera wywiadu wojskowego, który próbował sprzedać Irakowi amerykańskie plany strategiczne. Reacher był przekonany, że Quinn nie żyje aż do chwili, w której zobaczył go wysiadającego z czarnego cadillaca pod bostońską filharmonią. We współpracy z DEA Reacher pod przykrywką zostaje wplątany w szeregi organizacji Quinna i ma za zadanie znalezienia dowodów na jego przestępczą działalność. Dla bohatera jest to także okazja do wymierzenia osobistej zemsty i odnalezienia zaginionej agentki DEA.

Jeśli chodzi o znajome twarze mające pojawić się w kolejnych odcinkach, to potwierdzono, że jeszcze raz do roli Frances Neagley powróci Maria Sten, którą widzieliśmy zarówno w pierwszym, jak i drugim sezonie.

źródło: cinemablend / zdj. Prime Video