Prime Video zaskoczył nowym serialem. To adaptacja słynnej gry od SEGI

Platforma Prime Video zaskoczyła nas ujawnieniem swojego nowego projektu, który jeszcze tej jesieni doczeka się premiery na małym ekranie. Amazon ponownie postanowił sięgnąć po kultową markę ze świata gier i po serialu „Fallout”, przyszła pora na aktorską adaptację kultowej serii gier „Yakuza!” od legendarnego studia SEGA.

Kolejna gra doczeka się serialowej adaptacji od Prime Video!

Przedstawiciele serwisu Prime Video ogłosili w ostatnich dniach zupełnie niespodziewanie, że już w październiku tego roku na platformę zawita serial oryginalny „Like a Dragon: Yakuza”, która będzie dostępny dla widzów we wszystkich krajach, w których działa streamingowa usługa Amazona. Serial jest adaptacją live-action bazującą na popularnej na całym świecie serii gier firmy SEGA. W głównej roli, w serialu wyreżyserowanym przez Masaharu Take, wystąpi Ryoma Takeuchi. Aktor pojawi się na ekranie jako Kazuma Kiryu, bohater, którego nie mieliśmy jeszcze okazji poznać w grach. Serial przedstawi widzom zupełnie nową, oryginalną opowieść wzorowaną na świecie serii gier „Yakuza” zapoczątkowanym w 2005 roku przez firmę SEGA.

Sprawdź też: „Mayor of Kingstown” sezon 3 – recenzja serialu z Jeremym Rennerem. Mocniej, więcej, lepiej.

Oryginalna seria to rozrywka wideo skierowana do dorosłych graczy, która szybko zyskała uznanie wśród krytyków i globalnej publiczności. Seria koncentruje się na historii niebezpiecznych gangsterów i mieszkańców ogromnej dzielnicy Kamurochō. W serialu „Like a Dragon: Yakuza” będziemy śledzić wydarzenia rozgrywające się w dwóch okresach: w latach 1995 i 2005. Serial zapowiadany jest jako kryminalna opowieść akcji śledząca życie, przyjaciół z dzieciństwa i konsekwencje decyzji Kazumy Kiryu, przerażającego i niezrównanego wojownika Yakuzy z silnym poczuciem sprawiedliwości, obowiązku i człowieczeństwa.

Premiera serialu „Like a Dragon: Yakuza” odbędzie się 25 października 2024 roku wyłącznie na platformie Prime Video.