MEGA promocja na Disney+! Trzy miesiące oglądania w wyjątkowo niskiej cenie

Platforma Disney+ zapowiedziała ostatnio podwyżkę swojego miesięcznego i rocznego abonamentu dla klientów na wielu rynkach, w tym także w Polsce. Zanim jednak dojdzie do podniesienia cen, wprowadzona została właśnie wyjątkowo korzystna promocja pozwalająca cieszyć się widzom ofertą serwisu w zaskakująco niskiej cenie. Oto szczegóły.

Disney+ na trzy miesiące w wyjątkowo niskiej cenie! Jak skorzystać?

W pierwszej połowie sierpnia platforma Disney+ zapowiedziała podwyżkę cen w wielu krajach na świecie w tym także w Polsce. Podniesienie miesięcznego oraz rocznego abonamentu zostanie wprowadzone 6 grudnia bieżącego roku. Za miesięczny dostęp do serwisu będzie trzeba wówczas zapłacić 37,99 zł, czyli o 9 zł więcej niż teraz (aktualna cena 28,99 zł). Z kolei wykupienie rocznego abonamentu będzie wiązało się z kosztem wynoszącym 379,90 zł (aktualnie 289,90 zł).

Zanim jednak dojdzie do podniesienia cen, serwis zdecydował się na wprowadzenie sporej obniżki miesięcznego abonamentu i umożliwienie widzom zapewnienia sobie dostępu do treści Disney+ na cały jesienny sezon. Od 6 września do 20 września, nowi i powracający klienci w Polsce mogą subskrybować Disney+ za 6,99 złotych miesięcznie przez trzy kolejne miesiące. To oznacza, że możecie zapewnić sobie trzy miesiące oglądania serwisu w cenie niższej niż koszt miesięcznego abonamentu. Trzy miesiące oglądania Disney+ zapłacicie bowiem tylko 20,97 zł! Aby skorzystać z oferty wystarczy kliknąć tutaj.

LTO_DIS_1127x670_PL.jpeg

Warto dodać, że nowi i powracający subskrybenci mogą oglądać już teraz najnowsze filmy i seriale od The Walt Disney Company, w tym najnowszą serię z uniwersum „Gwiezdnych wojen” - serial „Ahsoka”, aktorską wersję „Małej syrenki”, wielokrotnie nagradzany serial „The Bear” i trzeci sezon wciągającego kryminału z gwiazdorską obsadą „Zbrodnie po sąsiedzku”.

W kolejnych dniach i tygodniach na platformie pojawią się takie głośne tytuły jak czwarty sezon „The Kardashians”, drugi sezon serialu „Loki” czy serialowa ekranizacja popularnej serii „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”. Z zapowiedziami na wrzesień możecie zapoznać się tutaj.

zdj. Piotr Adamowicz / Depositphotos