Propozycja epizodycznego powrotu do roli Cyborga rozpoczęła wojnę Warnera i Fishera?

Studio Warner Bros. w ramach przecieków odpowiedziało na ostatnie oskarżenia Raya Fishera. Do sieci trafiła informacja jakoby aktor miał rozpocząć ataki na wytwórnię po tym jak otrzymał propozycję pojawienia się w epizodycznej roli w filmie o Flashu.

Anonimowe źródła portalu The Wrap twierdzą, że Ray Fihser rozpoczął swoją krucjatę przeciwko Warnerowi na chwilę po tym, jak w czerwcu otrzymał propozycję powrotu do roli Cyborgra w filmie o Flashu. Szczegóły złożonej przez studio oferty nie zostały ujawnione, ale aktorowi zaproponowano podobno epizodyczny występ w nowym filmie DC, do którego zdjęcia mają wystartować już w marcu przyszłego roku. Informatorzy dodają jednocześnie, że środowisko aktora do dzisiaj nie odpowiedziało na ofertę złożoną przez studio. Wydano jedynie oświadczenie, w którym ujawniono, że Fisher jest związany ze studiem kontraktem od 2014 roku oraz podkreślono fakt, że w przypadku superbohaterskich ról aktorzy podpisują kontrakty, które dają możliwość wytwórni na wykorzystanie ich przynajmniej w kilku produkcjach.

Informacje te pojawiły się na chwilę po tym, jak Fisher sugerował, że studio chciało odwrócić uwagę od jego oskarżeń, wypuszczając do sieci informacje o rzekomym zaangażowaniu gwiazdy „Aquamana” w film „Frosty the Snowman” oraz ogłaszając powrót Bena Afflecka do roli Batmana.

O tym, że Warner ma jakieś plany dla filmowego Cyborga, poinformował na początku czerwca sam Fisher, a w ostatnim oświadczeniu potwierdziło to samo studio, ujawniając, że przed początkiem lipca Walter Hamada, prezes Warnera złożył aktorowi propozycję zagrania w filmie o Flashu.

źródło: thewrap.com / zdj. Warner Bros