Przeżyjmy to jeszcze raz! Ryan Gosling jako Ken zaprasza za kulisy musicalowego hitu „Barbie”

Czas doładować Kenergię! Jeśli jesteście jednymi z 11 milionów użytkowników, którzy obejrzeli oficjalny teledysk do piosenki „I'm Just Ken” w wykonaniu Ryana Goslinga jako Kena, to ten materiał z pewnością będzie dla Was. Do sieci trafił bowiem ekskluzywny zakulisowy klip, w którym gwiazdor kina wraz z resztą męskiej obsady filmu „Barbie” przygotowuje się do wykonania utworu. Rzućcie okiem.

Minął miesiąc od premiery „Barbie”. Jakie rekordy pobił film o lalce?

Film w reżyserii Grety Gerwig („Lady Bird”) wszedł na ekrany kin dokładnie miesiąc temu. Projekt potrzebował zaledwie 31 dni, by stać się najbardziej dochodową produkcją studia Warner Bros. w historii oraz najbardziej dochodową produkcją w historii kina wyreżyserowaną przez kobietę. Box-office'owych rekordów jest zresztą znacznie więcej. By wymienić tylko kilka, „Barbie” okazała się najlepszym otwarciem 2023 roku i najlepszym otwarciem w historii dla filmu niebędącego sequelem

Fenomen Barbie” polega też w dużej mierze na tym, iż ogromny sukces komercyjny filmu poszedł w parze z powodzeniem pod względem krytycznym. Równo miesiąc po oficjalnej premierze obraz o najsłynniejszej lalce świata może poszczycić się bardzo dobrym rezultatem w prestiżowym Rotten Tomatoes - 88% od krytyków po 450 opublikowanych tekstach i 83% od widzów po ponad 10 tys. głosów. 

Sprawdź też: Marvel szykuje piąty film o Thorze. Koszmar fanów się spełni?

Źródło: Warner Bros. / The Direct / Zdj. Warner Bros.